UWAGA!

Galeria pod psem i kotem (odc. 179)

 Elbląg, Galeria pod psem i kotem  (odc. 179)
fot. arch. schroniska

Jedne uwielbiają się bawić, drugie wolą spokojniej spędzać czas. Niektóre od razu nawiązują nić przyjaźni, inne potrzebują nieco więcej czasu. Wszystkie łączy to, że czekają na kogoś, dla kogo będą ważne. Zwierzaki z elbląskiego schroniska najbardziej potrzebują ciepłego domu, w którym będą szczęśliwe. Może znajdą go u was?

Kajtek został oddany do schroniska we wrześniu 2021 po śmierci swojego opiekuna. Kajtek to mniej więcej 16-letni pies średniej wielkości. Jest łagodnym i spokojnym, już trochę niedołężnym stworzeniem. Martwimy się bardzo, że temu staruszkowi przyjedzie spędzić zimę, a może i resztę życia, w schronisku... Kto da mu dom?

Informacje o adopcji w tym linku.

Rysio trafił do schroniska w styczniu 2019 roku z ulicy Druskiej jako kilkumiesięczny kocurek. W warunkach schroniskowych jest trochę nieśmiały, ale jesteśmy pewni, że szybko zaaklimatyzuje się w prawdziwym domu. Kto go przygarnie?

Informacje o adopcji w tym linku.

oprac. daw

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • i znów pewnie bedzie apel do elbląskich księży o namawianie wiernych na adopcję psów. Nie wiem, jak w innych, ale w św. Floriana na pewno takiego apelu nie usłyszymy. Moze pora na coroczna ocenę pracy księży przez stosowne wladze kurii / skoro biorą pensję /
  • Piękny piesek
  • Wypowiadających się stale pod Galerią można podzielić na 2 główne grupy: oszo-łom wiecznie pijący do xięży o adopcję (tzn. z pretensjami, że nie adoptują)oraz oszo-łomy polityczne; mniejszą grupę stanowią "dowcipnisie", którzy piszą o jedzeniu psów i kotów. Jeśli to nie świadczy o tragicznym stanie umysłu komentujących, to już nie wiem, o czym. Jeszcze jedno. Temu imbe. .. , który wiecznie o tych księżach: znam wielu księży (z racji wykonywanego zawodu, nie to, że się z nimi przyjaźnię)i każdy z nich ma zwierzęta - psy, koty. Sam adoptuj, nawet ze sto, zamiast wypominać innym.
  • do powyższego -Wypowiadających się stale pod Galerią można podzielić na 2 Czemu akurat tu się wpisujesz, to samo moglbyś zamieścić do kazdego artykulu o jakimkolwiek dzialaniu prezydenta Wroblewskiego, gdzie wpisuja się mocno niekulturalnie i chamsko fani PiS - u. Chętnie bym tam przeczytał Twoje komentarze. A co do księży, ocena ich pracy bylaby jak najbardziej stosowna. W kazdym innym zawodzie podlegamy ocenie,
Reklama