UWAGA!

Śpiesz się i spisz się!

 Elbląg, Śpiesz się i spisz się!
Fot. UM w Elblągu

To już ostatni moment na to, aby spisać się w Narodowym Spisie Powszechnym, który potrwa jeszcze tylko do 30 września.

Wszyscy, którzy nie zdążyli się jeszcze spisać, będą to mogli zrobić w Urzędzie Miejskim w Elblągu przy ul. Łączności 1, budynek B (budynek, w którym na co dzień wymieniane są dowody osobiste):

 • w czwartek 30 września w godzinach 7.30 – 22.00

Dyżurować będą pracownicy Gminnego Biura Spisowego w Elblągu oraz rachmistrzowie spisowi, którzy pomogą każdemu spełnić obowiązek spisowy.

Biuro Prasowe Urzędu Miejskiego w Elblągu

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Nie ma prawnego obowiązku. Nikt nie ma prawa ukarać za nie spisanie się. Nie mam obowiązku mieć internet, telefon, czytać gazety. Prawny bubel i tyle o czym doskonale wiedzą. Nie bać się i po prostu nie odpowiadać na żadne pytania.
 • Po co
 • ehh, spis pogłowia trzody do krojenia. .. .gdyby ktoś nie wiedział - tzw. państwo posiada wystarczającą ilość danych, by zarządzać tym państwem. .. jak i niestety nami - po co zatem im jeszcze więcej dodatkowych danych? W tym np. odnośnie mieszkań, związków itd. .. cóż. .. ta operacja pięknie wpisuje się w głoszoną od miesięcy przez banksterów i korpo-bonzów na szczytach WEF, G8.. .agendą "Wielki Reset"- o której mówią otwarcie, żeby nie było, że to niby jakaś "teoria"- sami sobie posłuchajcie :/. .. "żyjemy w ciekawych czasach"
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  9
  0
  Wiedźmin(2021-09-28)
 • Spis jest anonimowo - podaj pesel, żeby Cie odnotowali że spisałeś się. Ok i teraz musisz odpowiadać prawdę. a co jeśli nie? Jak to będzie weryfikowane, że ściemniałem, przecież to anonimowe. Śmierdzi mi tu aż miło.
 • @Tralala - Spis nie jest anonimowo skoro podajesz imie nazwisko pesel adres. Z dvpy się urwałeś?
 • ALe ja się odnosze do propagandy czyt to: "Zgodnie z polskim prawem każda osoba przebywająca na terytorium Polski jest zobowiązana do udziału w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań. .. .UDZIAŁ W BADANIU JEST CAŁKOWICIE ANONIMOWY I BEZPIECZNY DLA KAŻDEJ OSOBY MIESZKAJĄCEJ I PRZEBYWAJĄCEJ W POLSCE". Wskazuje głupotę tego wszystkiego. Pesel niby po to żeby odchaczyć a sam spis ma być anonimowy i się zastanawiam jak to jest potem podczas składania odpowiedzi, które nie są prawdziwe. Oszukują ludzi bo idąc tym tokiem nie da się tego sprawdzić.
Reklama