UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Środki ostrożności w szpitalu wojewódzkim

 
Elbląg, Archiwum WSZ w Elblągu
Archiwum WSZ w Elblągu

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 oraz mając na względzie bezpieczeństwo wszystkich pacjentów, Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu oprócz wstrzymania odwiedzin na wszystkich oddziałach szpitala, wprowadza zmiany w wizytach w poradniach specjalistycznych. Prosimy pacjentów i ich rodziny o stosowane się do poniższych zasad:

1. Apelujemy o ograniczenie liczby osób towarzyszących. W miarę możliwości pacjenci są proszeni o samodzielną wizytę w poradni specjalistycznej.

2. Osoby, u których występują objawy grypowe (gorączka, bóle kostno-mięśniowe, kaszel, duszność) proszone są o zgłoszenie tego faktu telefonicznie przed wizytą w poradni i nieprzychodzenie na wizytę do poradni specjalistycznej, oraz postępowanie zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego.

3. Pacjentów prosimy o przychodzenie do przychodni na wyznaczoną godzinę. Nie ma potrzeby by przychodzili Państwo wcześniej i narażali się na ryzyko infekcji.

Apelujemy o odpowiedzialność i zrozumienie.

Anna Kowalska, rzecznik prasowy Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
 • Do zobaczenia ?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5 3
  (2020-03-13)
 • Szpital posiada aktualnie max 5 testów na koronawirus u siebie, nie robia kazdemu badan bo skonczyły by sie szybko. Trzymaja dla siebie tylko dyrekcja te 5.Gdzie pani dyrektor ???? polityka sie zajmuje a podstaw w szitalu nie umie ogarnąc i jak taki człowiek ma politykiem byc. Już raz wymysliła wyciag krzesełkowy przez mierzeje
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  25 30
  aleksandra12@wp(2020-03-13)
 • Czy o pacjentów z nowotworami, których co roku w naszym kraju umiera ok. 100.000 również z dbałością i troską szpitale i lekarze będą dbali, jak o tych z koronawirusem?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  21 13
  elblazaninnn(2020-03-13)
 • Poszedłem na zabieg do szpitala wojskowego w środę od czwartku wstrzymano wszystkie przyjęcia na zabiegi o tym też nikt nie pisze
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  10 6
  Eg(2020-03-13)
 • Pacjent z nowotworem nie zarazi swoją chorobą kilkaset osób. Nowotwory to nie choroby zakaźne więc porównywanie jednego z drugim jest niemądre. Moim zdaniem bardzo dobre środki prewencyjne. Musimy uniknąć sytuacji do której doprowadziły Włochy, gdzie ludzie umierają przez ignorowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  23 0
  Nj(2020-03-13)
 • To chyba normalne że odwołuje się wszystkie zabiegi nie ratując życia. Sytuacja jest wyjątkowa więc bardzo dobrze że szpital tak postępuje.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  35 1
  (2020-03-13)
 • Wizyty u specjalistów są przekładane, tak samo planowane zabiegi dlaczego o tym się nie wspomina
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  6 5
  Mika33(2020-03-13)
 • @Eg i bardzo dobrze, szpitale muszą być przygotowane na przyjęcie chorych z wirusem, co jak pokazują inne kraje zachodnie, będzie dużo więcej. Bardzo dobre środki prewencyjne. Poczytajcie jak Tajwan poradził sobie z koronawirusem, gdzie miał być po Chinach epicentrum wirusa. Od stycznia Chiny - kilkaset tysięcy przypadków. Tajwan - 48! Największym zagrizeneniem jest ignorancja! Zostańcie w domu i stosujcie się do nakazów
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  31 1
  (2020-03-13)
 • Mówi się o tym i to jest normalne i najrozsądniejsze działanie. Jak doprowadzimy do sytuacji jaka jest w Włoszech to dopiero będzie tragedia, gdzie ludzie umierają bo służba zdrowia nie wyrabia, nie ma miejsca w szpitalach ani sprzętu.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  12 0
  (2020-03-13)
 • Służba zdrowia nie istnieje od 1999 roku. Jest ochrona zdrowia. Nikt nie służy.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  9 2
  (2020-03-13)
 • Żądamy Wstrzymania Komunikacji Miejskiej!Art. 165. Sprowadzenie niebezpieczeństwa powszechnego Dz.U.2019.0.1950 t.j. - Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. - Kodeks karny § 1. Kto sprowadza niebezpieczeństwo dla życia lub zdrowia wielu osób albo dla mienia w wielkich rozmiarach: 1) powodując zagrożenie epidemiologiczne lub szerzenie się choroby zakaźnej albo zarazy zwierzęcej lub roślinnej,..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  6 13
  Hamulcowy(2020-03-13)
 • Tralala gdzie są testy na wirusa gadać łobuzy sami w domach sobie robicie
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  3 8
  Test(2020-03-13)
Reklama