UWAGA!

Środki ostrożności w szpitalu wojewódzkim

 Elbląg, Archiwum WSZ w Elblągu
Archiwum WSZ w Elblągu

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 oraz mając na względzie bezpieczeństwo wszystkich pacjentów, Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu oprócz wstrzymania odwiedzin na wszystkich oddziałach szpitala, wprowadza zmiany w wizytach w poradniach specjalistycznych. Prosimy pacjentów i ich rodziny o stosowane się do poniższych zasad:

1. Apelujemy o ograniczenie liczby osób towarzyszących. W miarę możliwości pacjenci są proszeni o samodzielną wizytę w poradni specjalistycznej.

2. Osoby, u których występują objawy grypowe (gorączka, bóle kostno-mięśniowe, kaszel, duszność) proszone są o zgłoszenie tego faktu telefonicznie przed wizytą w poradni i nieprzychodzenie na wizytę do poradni specjalistycznej, oraz postępowanie zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego.

3. Pacjentów prosimy o przychodzenie do przychodni na wyznaczoną godzinę. Nie ma potrzeby by przychodzili Państwo wcześniej i narażali się na ryzyko infekcji.

Apelujemy o odpowiedzialność i zrozumienie.

Anna Kowalska, rzecznik prasowy Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Do zobaczenia ?
 • Szpital posiada aktualnie max 5 testów na koronawirus u siebie, nie robia kazdemu badan bo skonczyły by sie szybko. Trzymaja dla siebie tylko dyrekcja te 5.Gdzie pani dyrektor ???? polityka sie zajmuje a podstaw w szitalu nie umie ogarnąc i jak taki człowiek ma politykiem byc. Już raz wymysliła wyciag krzesełkowy przez mierzeje
 • Czy o pacjentów z nowotworami, których co roku w naszym kraju umiera ok. 100.000 również z dbałością i troską szpitale i lekarze będą dbali, jak o tych z koronawirusem?
 • Poszedłem na zabieg do szpitala wojskowego w środę od czwartku wstrzymano wszystkie przyjęcia na zabiegi o tym też nikt nie pisze
 • Pacjent z nowotworem nie zarazi swoją chorobą kilkaset osób. Nowotwory to nie choroby zakaźne więc porównywanie jednego z drugim jest niemądre. Moim zdaniem bardzo dobre środki prewencyjne. Musimy uniknąć sytuacji do której doprowadziły Włochy, gdzie ludzie umierają przez ignorowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa.
 • To chyba normalne że odwołuje się wszystkie zabiegi nie ratując życia. Sytuacja jest wyjątkowa więc bardzo dobrze że szpital tak postępuje.
 • Wizyty u specjalistów są przekładane, tak samo planowane zabiegi dlaczego o tym się nie wspomina
 • @Eg i bardzo dobrze, szpitale muszą być przygotowane na przyjęcie chorych z wirusem, co jak pokazują inne kraje zachodnie, będzie dużo więcej. Bardzo dobre środki prewencyjne. Poczytajcie jak Tajwan poradził sobie z koronawirusem, gdzie miał być po Chinach epicentrum wirusa. Od stycznia Chiny - kilkaset tysięcy przypadków. Tajwan - 48! Największym zagrizeneniem jest ignorancja! Zostańcie w domu i stosujcie się do nakazów
 • Mówi się o tym i to jest normalne i najrozsądniejsze działanie. Jak doprowadzimy do sytuacji jaka jest w Włoszech to dopiero będzie tragedia, gdzie ludzie umierają bo służba zdrowia nie wyrabia, nie ma miejsca w szpitalach ani sprzętu.
 • Służba zdrowia nie istnieje od 1999 roku. Jest ochrona zdrowia. Nikt nie służy.
 • Żądamy Wstrzymania Komunikacji Miejskiej!Art. 165. Sprowadzenie niebezpieczeństwa powszechnego Dz.U.2019.0.1950 t.j. - Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. - Kodeks karny § 1. Kto sprowadza niebezpieczeństwo dla życia lub zdrowia wielu osób albo dla mienia w wielkich rozmiarach: 1) powodując zagrożenie epidemiologiczne lub szerzenie się choroby zakaźnej albo zarazy zwierzęcej lub roślinnej,..
 • Tralala gdzie są testy na wirusa gadać łobuzy sami w domach sobie robicie
Reklama