UWAGA!

Wandale zdemolowali przystanki

 Elbląg, Zniszczony przystanek na Grobli św. Jerzego
Zniszczony przystanek na Grobli św. Jerzego (fot. Michał Skroboszewski)

Trzy przystanki zostały zniszczone podczas ostatniej nocy. Rozpoczęcia „długiego weekendu” nie przetrwały wiaty na dwóch przystankach autobusowych oraz jedna na tramwajowym na Grobli św. Jerzego. Sprawcy zostali już zatrzymani. Zobacz zdjęcia.

Ponad 2 tys. zł kosztuje remont wiaty przystankowej. Np. takiej, która została zdewastowana na przystanku przy Grobli św. Jerzego. A zostały zniszczone trzy wiaty: dwie na przystankach autobusowych i jedna na tramwajowym. Czy na zniszczenie tych akurat wiat miało jakiś wpływ zakończenie roku szkolnego i początek „długiego weekendu”? Tego jeszcze nie wiemy.
       Szyby rozbite w „drobny mak”, szkło dookoła przystanków, zdarte plakaty – słowem przystanki nie nadają się do użytkowania, a parę tysięcy zł trzeba będzie wydać na remont.
       To już kolejne przystanki, który nie przetrwał wizyty wandali. Na początku czerwca Zarząd Komunikacji Miejskiej w Elblągu poinformował o dewastacji wiaty w Rubnie.
       Jak poinformował nas komisarz Krzysztof Nowacki, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu, sprawcy zostali już zatrzymani. Okazali się nimi 21 i 22 - latek.
      
      
      
SM

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama