UWAGA!

Tak kierował autem, że spadł ze skarpy… Teraz ma zapłacić grzywnę

 Elbląg, Tak kierował autem, że spadł ze skarpy… Teraz ma zapłacić grzywnę

Sąd skazał pewnego 38-latka na karę grzywny oraz zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów. To wynik zdarzenia jakie spowodował on w maju tego roku na drodze S22 w okolicy Elbląga.

Wtedy to 38-latek kierując mercedesem i będąc pod działaniem środka odurzającego wjechał na drogę S22 w kierunku Braniewa tyle że pod prąd. Zmusił tym samym innych uczestników ruchu do zjeżdżania na pobocze. W konsekwencji wjechał w zatoczkę do zawracania z taką prędkością, że stracił panowanie nad pojazdem i spadł wraz z autem z 6 metrów. Do całej sytuacji być może by nie doszło gdyby 38-latek miał… prawo jazdy. Policjanci którzy obsługiwali to zdarzenie drogowe skierowali do sądu wniosek o ukaranie 38-latka. Dziś znamy już wyrok. Sąd skazał mężczyznę na grzywnę w wysokości 3000 złotych. Dodatkowo orzeczono wobec niego zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych na 2 lata. Dodatkowo odpowie jeszcze za kierowanie w stanie nietrzeźwości.

nadkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Kierował po narkotykach ale powodem jego występku był brak prawa jazdy, logika policji poraża! to jak by dokonać gwałtu pod wpływem narkotyków dla tego że dziewczyna nie nosiła majtek pod sukienką
  • "będąc pod działaniem środka odurzającego". .. , "Dodatkowo odpowie jeszcze za kierowanie w stanie nietrzeźwości. "A może by tak za badania policjantów się wziąć bo to się już kupy nie trzyma ?
Reklama