Huragan wywiał trzy punkty

Elbląg, Huragan wywiał trzy punkty

Jeszcze kilka minut do końca wydawać by się mogło, że rezerwy Olimpii po meczu z Huraganem Morąg wrócą do Elbląga w wyśmienitych humorach. Niestety, w końcowych minutach gospodarze odwrócili losy spotkania o 180 stopni.

Olimpijczycy do Morąga przyjechali wzmocnieni piłkarzami z szerokiego składu pierwszej drużyny. Już w 13. minucie Dominik Kozera pokonał Szymona Witkowskiego i wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Gospodarze wyrównali po 20 minutach, kiedy to Jan Lechowid musiał skapitulować po strzale Piotra Zmiarowskiego.

W drugiej części meczu wynik długo się nie zmieniał. I nadszedł ostatni kwadrans. W 76. minucie Dominik Kozera ponownie wpisał się na listę strzelców I był to koniec dobrych informacji dla elblążan w tym meczu. Kilka minut później Olimpijczycy musieli sobie radzić w dziewięciu, po tym jak sędzia pokazał drugi żółty kartonik Konradowi Łabeckiemu i Bartłomiejowi Danowskiemu. Korzystnego wyniku nie udało się dowieźć do końca. Do wyrównania doprowadził w 87. minucie Michał Duda. A w doliczonym czasie gry bramkarz rezerw Olimpii skapitulował jeszcze raz. W efekcie Olimpijczycy wracają do Elbląga bez punktu.

W następnej kolejce rezerwy Olimpii na własnym stadionie podejmą Mrągowie Mrągowo.

Huragan Morąg – Olimpia II Elbląg 3:2 (1:1)

Bramki: 0:1 – Kozera (13. min.), 1:1 – Zmiarowski (32. min.), 1:2 – Kozera (76. min.), 2:2 - Duda (87. min.), 3:2 – Zmiarowski (93. min.)

Olimpia II: Lechowid – Filipczyk, Wierzba (70' Łaszak), Łąpieś, Danowski, Łabecki, Szantyr (85' Kasprzykowski), Turzyniecki (46' Berdyczko), Kottlenga (55' Piróg), Famulak (46' Leszczyński), Kozera (78' Sznajder)