UWAGA!

Co dzieci z Przedszkola i Żłobka Mały Europejczyk w Elblągu wiedzą o świętach Bożego Narodzenia?

 Co dzieci z Przedszkola i Żłobka Mały Europejczyk w Elblągu wiedzą o świętach Bożego Narodzenia?

Kim jest św. Mikołaj? Jak obchodzimy święta Bożego Narodzenia? Czy niegrzeczne dzieci coś dostają od Mikołaja pod choinkę? Czy „święty od prezentów” ma żonę? Na te i inne pytania odpowiadały dzieci z Przedszkola i Żłobka Mały Europejczyk w Elblągu. Zobaczcie, jak to wyszło!

Święta Bożego Narodzenia szczególnie radośnie przeżywają dzieci. Nic w tym dziwnego, ponieważ właśnie wtedy pod choinką znajdują wspaniałe, wymarzone, zamówione wcześniej prezenty.

Postanowiliśmy z kamerą sprawdzić, co dzieci z Przedszkola i Żłobka Mały Europejczyk w Elblągu wiedzą o samych świętach, świętym Mikołaju, czy Mikołaj ma żonę i gdzie mieszka, czy niegrzeczne dzieci coś od Mikołaja dostają. 

 

Zobaczcie, jak o tym mówią dzieci z Przedszkola i Żłobka Mały Europejczyk w Elblągu

 

Przygotowania do świąt Bożego Narodzenia w Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu trwają już praktycznie od początku grudnia. Warto wspomnieć, że przyjechała już do naszego elbląskiego przedszkola piękna, pachnąca lasem choinka, którą dzieci wspaniale ustroiły.

Dzieciaczki z Przedszkola i Żłobka Mały Europejczyk Mały Europejczyk w Elblągu pisały również listy do św. Mikołaja, które zawisły na naszym świątecznym drzewku. O tym przeczytacie więcej tu

 

 

Malowanie bombek w przedszkolu w Elblągu

W tym żłobku i przedszkolu w Elblągu odbyło się również malowanie bombek – bo przecież żadna choinka i żadne święta nie mogą się odbyć bez tych świątecznych ozdób.

Bombki były przez dzieci ze Żłobka i Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu malowane ręcznie, więc każda z nich jest oryginalna, niesamowita oraz jedyna w swoim rodzaju. To naprawdę była wspaniała zabawa, a dla dzieci możliwość ćwiczenia swoich zdolności plastycznych.

 

Świąteczna sesja zdjęciowa i jasełka w amerykańskim stylu

Wykorzystując ten świąteczny, magiczny, bajkowy nastrój panujący w Małym Europejczyku dyrektor żłobka i przedszkola, Wioleta Stępczyńska zorganizowała niesamowitą, bajeczną zdjęciową sesję świąteczną dla wszystkich dzieciaczków Małego Europejczyka.

Dzieci pod kierunkiem nauczycieli żłobka i przedszkola, oraz olbrzymim zaangażowaniu rodziców przygotowały również przedstawienie jasełkowe w iście amerykańskim stylu. To było prawdziwe show jakiego Elbląg nie widział. O tym więcej tu

 

Jak dołączyć do Przedszkola i Żłobka Mały Europejczyk w Elblągu?

Chcesz zapisać swoje dziecko do żłobka lub przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu? Chcesz dać swojemu dziecku wszystko, co najlepsze, a Jego radość i szczęście oraz wesoły powrót codziennie do żłobka i przedszkola cieszą Ciebie najbardziej?

Koniecznie skontaktuj się z nami, a powiemy Ci jak Twój dzieciaczek może stać się jednym ze wspaniałych Małych Europejczyków.

 

Zadzwoń do nas już teraz!

Tel. 515 406 883

Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu

ul. Dąbrowskiego 33/1, 82-300 Elbląg

e-mail: przedszkole@malyeuropejczyk.elblag.pl

Facebook

 

---- artykuł promocyjny ----


Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Strefa biznesu

Artykuły powiązane tematycznie