UWAGA!

Podpowiadamy jak zostać człowiekiem sukcesu!

 Podpowiadamy jak zostać człowiekiem sukcesu!

Każdy z nas dąży do tego, by osiągnąć sukces. Wspinamy się po szczeblach kariery, aby dopiąć wyznaczonego celu.  Dobra praca, wysokie zarobki, spełnienie zawodowe – o to najczęściej zabiegamy. Niewielu jednak wie, że aby ten sukces osiągnąć, należy najpierw zaplanować swoją ścieżkę kariery. Świadomy wybór szkoły średniej oraz dalszej edukacji pozwala już na początku wysunąć się na prowadzenie. Wybór studiów to tylko jedna z potencjalnych opcji, której nie można wybierać bez rozważenia wszystkich możliwości. Zwłaszcza, że większość uczelni wyższych zakończyło już rekrutacje i trzeba teraz poczekać na kolejny nabór. Pojawia się jednak pytanie, co robić w tym czasie?

W takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem mogą być szkoły policealne. Jak pokazują badania Głównego Urzędu Statystycznego nauka w szkole policealnej zwiększa szanse znalezienia pracy. Co ciekawe nawet posiadacze tytułu magistra mają większe możliwości na rynku pracy, jeżeli w swoim CV będą mieli również szkołę policealną. Widać wyraźnie, że w dzisiejszych czasach takie szkoły to już nie forma ucieczki przed wojskiem, ale realny sposób na podniesienie swoich kwalifikacji.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze szkoły? Ważna jest szeroka oferta. W naszym regionie funkcjonuje Centrum Nauki i Biznesu „Żak” , proponujące naukę na 10-miesięcznych kursach takich jak: transport i logistyka, rachunkowość i finanse, agent celny, wizażystka/stylistka, manikiurzystka, terapeuta ds. uzależnień, rejestratorka medyczna, masażysta oraz dekorator wnętrz. Dodatkowo do szkoły Żak możesz się zapisać także na bezpłatne kierunki takie jak: technik bhp, technik administracji, technik usług kosmetycznych, technik florysta, opiekun medyczny, opiekunka środowiskowa.

 

Do zapisu w szkole Żak nie potrzebujesz matury. Wystarczy świadectwo ukończenia odpowiedniej szkoły np. średniej. Zapisu możesz dokonać osobiście w sekretariacie szkoły lub online na stronie – .

Kolejnym atutem nauki w szkołach policealnych jest zaoczny tryb prowadzenia zajęć. Nauka w weekendy pozwala na udział w lekcjach osobom pracującym od poniedziałku do piątku oraz studentom.

W szkole Żak dodatkowo promuje się jednoczesną naukę na kierunkach w szkole policealnej oraz kształceniu 10-miesięcznym. Ta oferta dla ambitnych pozwala połączyć naukę na specjalnościach zawodowych z nauką na kierunkach technicznych oszczędzając tym samym czas i pieniądze. Dzięki łączeniu kierunków słuchacz zyskuje rabat 25 proc.! Szczegółowe informacje możesz uzyskać kontaktując się z sekretariatem szkoły Żak w Elblągu. Szerokie kompetencje pozwalają przede wszystkim wyróżnić się w oczach potencjalnego pracodawcy.

  https://elblag.zak.edu.pl/zapisz-sie-online
https://elblag.zak.edu.pl/zapisz-sie-online

Wybierając szkoły policealne świadomie kreujemy swoją pozycję na rynku pracy. Jest to dobra decyzja, która w przyszłości zaowocuje lepszymi perspektywami zatrudnienia i bogatszym doświadczeniem. Ważne jest też to, że każdy niezależnie od wieku może skorzystać z bezpłatnej możliwości polepszenia swojego jutra. Wejdź na www.elblag.zak.edu.pl i sprawdź pełną ofertę szkoły.

 

-- artykuł sponsorowany --


Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Strefa biznesu

Artykuły powiązane tematycznie