UWAGA!

Uszkodzony most po zderzeniu dwóch aut. Zobacz film

 • A moim
  zdaniem
 • Zobacz 41
  komentarzy
 • Zobacz
  fotoreportaż
 • Zobacz lokalizację
  zdarzenia na planie
 • Zamknij
  Wpisy w kategorii Wypadki drogowe (z rannymi)
  Proszę czekaćCzekaj
 • Wersja
  do druku
 • Podaj
  dalej

Na moście w miejscowości Dzierzgonka około godz. 14 doszło do zderzenia dwóch aut. Jedna osoba została zabrana do szpitala. W wyniku wypadku doszło też do uszkodzenia mostu. Droga między Wiśniewem a Nowym Dolnem jest zablokowana. O zdarzeniu powiadomiono Zarząd Dróg Powiatowych - informują strażacy. Zobacz zdjęcia i film Czytelnika.

Jak dowiedzieliśmy się od pracujących na miejscu policjantów, 65-letni mężczyzna kierujący peugeotem jadący w kierunku Markus, wjeżdżając na most na rzece Dzierzgoń, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierkę mostu po lewej stronie. Jadący z naprzeciwka kierowca audi (mający pierwszeństwo przejazdu) widząc peugeota na moście zatrzymał się i zaczął już cofać, jednak nie zdążył uniknąć zderzenia z peugeotem.

Jak się okazało po badaniu kierowców alkomatem kierujący peugeotem był pijany, mężczyzna wydmuchał ponad 3 promile. 65-latek został zabrany do szpitala na badania. Kierowca audi nie odniósł żadnych obrażeń.

Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierującemu peugeotem i ukarali go mandatem karnym w wysokości 5 tysięcy zł. za spowodowanie kolizji, kwestię kary za prowadzenie w stanie nietrzeźwym rozstrzygnie sąd. Za kierowanie autem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz sądowy zakaz kierowania wszelkimi pojazdami.

W wyniku wypadku most na rzece Dzierzgoń został uszkodzony i wstrzymano tam ruch w obu kierunkach. Strażacy zabezpieczyli taśmą uszkodzoną barierkę i powiadomili Zarząd Dróg Powiatowych.

ms

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama