UWAGA!

Zdjęcie zrobione ze smakiem. Wygraj nagrody!

Wybierz najfajniejsze zdjęcie z naszego kalendarza, a my zaspokoimy Twój apetyt. Zagłosuj w naszej sondzie i napisz, dlaczego właśnie to zdjęcie wybrałeś. Najbardziej wysmakowane uzasadnienie nagrodzimy daniami z NaWynos. Nagrodę mamy też dla autora zdjęcia. Zobacz konkursowe fotki i głosuj!

Uczestnicy Fotki Miesiąca cały rok polują z aparatem na najlepsze ujęcia. Niestraszne im deszcze ulewne i trzaskające mrozy. Wstają ze słońcem, a idą spać aleją gwiazd. Dzięki ich poświęceniu i talentowi powstaje nasz niezwykły kalendarz. I chociaż rok ma 12 miesięcy, u nas zawsze jest trzynaste bonusowe zdjęcie okładkowe.

Wszystkie zdjęcia są super, ale to Czytelnicy portElu wybiorą to, które podoba im się najbardziej. Przedstawiamy trzynaście fotek, w różnym klimacie - także tym pogodowym i rozpoczynamy głosowanie na naszej stronie.

 

Jak wziąć udział w zabawie?

- zagłosuj w naszej sondzie na jedną fotkę

- napisz dlaczego właśnie ta fotka podoba Ci się najbardziej: Wyslij uzasadnienie mailem na adres konkurs@portEl.pl (tytuł maila: fotka)

- najfajniejsze uzasadnienia nagrodzimy prezentami z serwisu NaWynos. Czeka na Was 5 voucherów każdy o wartości 50 zł. Nikt nie pozostanie głodny sukcesu. Zapewnimy pokarm dla ciała i ucztę dla ducha. Bo wszystkie zdjęcia z Fotki są robione ze smakiem.

Autor zdjęcia, które dostanie najwięcej głosów naszych Czytelników, otrzyma 250 zł.

Głosowanie trwa do 31 stycznia do godz. 12. Wyniki ogłosimy tego samego dnia.

Zachęcamy do uczestnictwa w naszej zabawie, ale też do robienia zdjęć i nadsyłania na konkurs Fotka Miesiąca. Kto wie, może za rok to Twoje zdjęcie znajdzie się w naszym kalendarzu?

 

Wystawę zdjęć Fotka Miesiąca można oglądać w CSE Światowid do końca marca.

 

UWAGA! W treści maila należy także zawrzeć następującą formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu. Administratorem danych osobowych jest Biuro Usług Informatycznych Softel."

 

***

1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.
       2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie
       3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.
       4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.
       5. W treści maila należy także zawrzeć następującą formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu". Administratorem danych osobowych jest Biuro Usług Informatycznych Softel.
       Przeczytaj cały
regulamin konkursów portEl.pl

 

--- autopromocja ---


Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama