UWAGA!

Ich przygoda dopiero się rozpoczyna

Ich przygoda dopiero się rozpoczyna

2017-06-22 00:30

- Zmieniłyśmy się. Zewnętrznie, ale i wewnętrznie, lepiej się czujemy ze sobą, mamy więcej energii – mówiły zgodnie Dorota Olejnik i Beata Kowalska. Te dwie siostry podjęły wyzwanie i tak przeorganizowały swoje życie, by móc wziąć udział we wszystkim, co oferuje program "Metamorfoza – Wasze piękno w dobrych rękach". Jaki jest efekt? Sami zobaczcie na zdjęciach z gali finałowej oraz materiał filmowy przygotowany przez telewizję Truso.tv

To już dziś!

To już dziś!

2017-06-21 12:20

Podjęły wyzwanie i postanowiły zmienić swoje życie. Zaczęły inaczej jeść, regularnie ćwiczyć, ich ciało było poddawane różnym zabiegom. Pozwoliły specjalistom zająć się swoim wizerunkiem tak, by cała przemiana była pełniejsza. Dorota Olejnik i Beata Kowalska pokażą efekty swojej pracy podczas Finałowej Gali, która odbędzie się już dziś (21 czerwca) w Bażantarni. Zobacz zdjęcia z ostatnich przygotowań.

Trzeci tydzień Metamorfozy

Trzeci tydzień Metamorfozy

2017-06-19 17:10

- Każdego dnia mówimy sobie "jak dobrze, że jesteśmy we dwie"! - opowiada Dorota Olejnik, która wraz z siostrą, Beatą Kowalską, bierze udział w programie "Metamorfoza – Wasze piękno w dobrych rękach". Obie, ramię w ramię, biorą udział w różnych zabiegach, wyciskają z siebie siódme poty na siłowni, trzymają się innego sposobu odżywiania. I wzajemnie się w tych działaniach motywują. Zobaczcie, jak wyglądał ich trzeci tydzień

Drugi tydzień Metamorfozy

Drugi tydzień Metamorfozy

2017-06-12 16:35

Swój napięty grafik godzą z pracą oraz życiem rodzinnym. A mają co robić - siłownia, różnorodne zabiegi, przygotowywanie posiłków, zakupy... W programie "Metamorfoza - Wasze piękno w dobrych rękach" od przybytku głowa nie boli, więc w tym tygodniu Beata Kowalska i Dorota Olejnik odwiedziły jeszcze wiele innych, ciekawych miejsc. Zobacz więcej zdjęć

Pierwszy tydzień Metamorfozy

Pierwszy tydzień Metamorfozy

2017-06-05 16:30

Dorota Olejnik i Beata Kowalska wzięły sprawy w swoje ręce i wiele zmieniły, by osiągnąć cel. A ten jest jeden: lepiej poczuć się we własnym ciele. - Jesteśmy pozytywnie nastawione, nie wiem, na co byśmy mogły narzekać, bo choć harmonogram jest napięty, to przecież wszystko jest z korzyścią dla nas – mówi jedna z sióstr po pierwszym tygodniu programu "Metamorfoza – Twoje piękno w dobrych rękach". Zobacz więcej zdjęć.

Metamorfozę czas zacząć!

Metamorfozę czas zacząć!

2017-05-30 18:51

Machina zmian ruszyła. Przed nimi tygodnie z intensywnymi ćwiczeniami, dietą, specjalistycznymi zabiegami. Dorota Olejnik i Beata Kowalska, siostry które zostały Finalistkami tegorocznej edycji, są jednak przygotowane i zmotywowane. Za nimi pierwszy dzień programu "Metamorfoza – Twoje piękno w dobrych rękach". Zobacz więcej zdjęć. 

Siła sióstr w tegorocznej Metamorfozie

Siła sióstr w tegorocznej Metamorfozie

2017-05-29 12:27

Dorota Olejnik i Beata Kowalska to dwie siostry, które postanowiły coś zmienić w swoim życiu. Tegoroczna edycja programu "Metamorfoza – Wasze piękno w dobrych rękach", która z założenia dedykowana jest kobiecym duetom, przypadła im szczególnie do gustu. W końcu razem łatwiej stawiać czoła różnym pokusom.

Dziś ostatnia szansa na zgłoszenie się do Metamorfozy

Dziś ostatnia szansa na zgłoszenie się do Metamorfozy

2017-05-24 06:35

Trudno o zmiany i rozwój, jeśli brakuje Ci wytrwałości. Nie martw się - nauczymy Cię jej. Nie jadasz regularnych posiłków? Próbujesz ćwiczyć, ale brak Ci konsekwencji? Chcesz odzyskać kontrolę nad własnym ciałem? Weź udział w naszym programie "Metamorfoza – Twoje piękno w dobrych rękach. W tym roku zapraszamy kobiece duety. 

W duecie zawsze raźniej

W duecie zawsze raźniej

2017-05-21 09:01

Jeśli szukasz swojej drogi, jeśli chcesz zmienić swoje życie, jeśli czujesz, że potrzebujesz motywacji i wsparcia w zmianie nawyków - zgłoś się do nas! Rozpoczynamy kolejną edycję programu Metamorfoza - Wasze piękno w dobrych rękach. I tym razem szukamy nie jednej pani, a dwóch!

Kobieta na sto procent

Kobieta na sto procent

2016-07-21 14:30

Przez jedenaście tygodni ciężko pracowała, by zmienić swoje życie. Pokonała wiele lęków oraz barier i zmieniła się. Nie tylko fizycznie. Irena Wegner miesiąc temu świętowała zakończenie programu "Metamorfoza – Twoje piękno w dobrych rękach". Zobaczcie, co u niej słychać.

Metamorfoza już za nami

Metamorfoza już za nami

2016-06-22 11:58

Kwiaty, podziękowania, a także obietnica, że od teraz będzie tylko i jeszcze lepiej - tak wyglądał ostatni dzień programu "Metamorfoza – Twoje piękno w dobrych rękach". Irena Wegner pokazała efekty swojej pracy podczas uroczystej gali finałowej. Zobacz zdjęcia i film.

Jedenasty, ostatni tydzień Metamorfozy

Jedenasty, ostatni tydzień Metamorfozy

2016-06-20 17:55

- Jestem w szoku, że to już koniec, mam wrażenie, że to dopiero się zaczęło. Teraz skupiam się na finale i chcę jak najlepiej wypaść – mówi Irena Wegner, która już jutro, 21 czerwca, pokaże się w nowej odsłonie. Uroczysta gala odbędzie się w Hotelu Elbląg. Tymczasem zapraszamy do oglądania zdjęć z ostatniego tygodnia programu "Metamorfoza – Twoje piękno w dobrych rękach".

Wielki finał Metamorfozy!

Wielki finał Metamorfozy!

2016-06-20 11:20

To już jest koniec, nie ma już nic... Tak śpiewały Elektryczne Gitary. Ale program "Metamorfoza - Twoje piękno w dobrych rękach" ma to do siebie, że koniec jest jednocześnie początkiem czegoś nowego. Nie inaczej jest w tym roku, a przed nami uroczysta gala podsumowująca całą przemianę. 

Dziesiąty tydzień Metamorfozy

Dziesiąty tydzień Metamorfozy

2016-06-13 18:30

- Jestem spokojna, nie denerwuję się finałem. Ostatnio porównałam zdjęcie z castingu z tym, które zrobiono teraz. I widać namacalną różnicę, jest kilka rozmiarów mniej – opowiada Irena Wegner, za którą dziesiąty tydzień w programie "Metamorfoza – Twoje piękno w dobrych rękach". Zobacz zdjęcia i film.

Dziewiąty tydzień Metamorfozy

Dziewiąty tydzień Metamorfozy

2016-06-06 19:05

- Każdy tydzień jest intensywny, wiele się dzieje, ale ja to lubię. To już moja codzienność, będzie mi brakowało tego wszystkiego – mówi Irena Wegner dwa tygodnie przed końcem programu "Metamorfoza – Twoje piękno w dobrych rękach". Zobacz, jak wyglądał dziewiąty tydzień w programie. 

Ósmy tydzień Metamorfozy

Ósmy tydzień Metamorfozy

2016-05-30 17:00

- Kiedyś pół godziny wchodziłam po schodach i sapałam. Teraz wchodzę energicznie, bez zadyszki. I właśnie takie rzeczy, pozornie drobne, cieszą – mówi Irena Wegner, finalistka programu "Metamorfoza – Twoje piękno w dobrych rękach". Efekty jej pracy będziemy mogli zobaczyć już 21 czerwca, podczas uroczystej Gali Finałowej. Tymczasem zapraszamy do oglądania zdjęć z ósmego tygodnia.

Siódmy tydzień Metamorfozy

Siódmy tydzień Metamorfozy

2016-05-23 21:25

- Mam duże wsparcie, dopingują mnie Czytelnicy i różni znajomi. Więc nie mogłabym się poddać, nie mogę teraz powiedzieć "nie" – mówi Irena Wegner, za którą kolejny tydzień w programie "Metamorfoza – Twoje piękno w dobrych rękach". Zobacz, jak wyglądał jej siódmy tydzień.

Szósty tydzień Metamorfozy

Szósty tydzień Metamorfozy

2016-05-16 18:32

- Jeżeli korzystam z pomocy ekspertów i ich czasu, to robię wszystko, by jak najlepiej to wykorzystać. I nie jest tak, że leżę i pachnę, muszę mierzyć się z wieloma rzeczami – mówi Irena Wegner, finalistka programu "Metamorfoza – Twoje piękno w dobrych rękach". Ma za sobą szósty tydzień ciężkiej pracy - zobacz, jak wyglądał. 

Piąty tydzień Metamorfozy

Piąty tydzień Metamorfozy

2016-05-09 17:35

- Jestem w szoku, że tak szybko to mija. Czuję się fantastycznie, mam lepszą kondycję, wchodzę na czwarte piętro bez zadyszki, a rano, kiedy się tylko obudzę myślę o... siłowni– mówi Irena Wegner, finalistka programu "Metamorfoza – Twoje piękno w dobrych rękach". Zobacz, jak wyglądał jej piąty tydzień.

Czwarty tydzień Metamorfozy

Czwarty tydzień Metamorfozy

2016-05-02 16:00

Zabiegi kosmetyczne, siłownia, wizyty u dietetyka, pierwsze przymiarki... Irena Wegner, finalistka programu "Metamorfoza – Twoje piękno w dobrych rękach" na brak zajęć nie może narzekać. Jak burza idzie przez kolejne tygodnie po to, by na koniec pokazać, jak można się zmienić. Zobacz, jak wyglądał jej czwarty tydzień.

Reklama