UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Koronawirus

Sport

Olimpia

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Kultura

Na uczelniach

Zbrodnia i kara

Dawno temu

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

PAP
 • 2020-01-10 Studniówek czas!

  Elbląg. Studniówek czas!

  Klasa maturalna to nie tylko czas intensywnego przygotowania do egzaminów. Rozpoczyna się właśnie etap roku szkolnego, w którym nauka do matury ustępuje na chwilę zabawom studniówkowym i związanym z nimi przygotowaniom. Jak czują się na chwilę przed studniówką elbląscy maturzyści?

 • 2018-02-10 Studniówka ZSTI: "...skończymy o pianiu kura, a później tylko matura"

  Elbląg. Studniówka ZSTI: "...skończymy o pianiu kura, a później tylko matura"

  - Studniówkowy duchu przybywaj, wesela z nami zażywaj, skończymy o pianiu kura, a później tylko matura - oficjalnie najważniejszy bal zwiastujący egzamin dojrzałości otworzyła dziś (9 lutego) Danuta Pacek, dyrektor Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych w Elblągu. Przed maturzystami jeszcze 92 dni do egzaminu, ale najważniejsze są najbliższe godziny, gdy na parkiecie będą wirowały roześmiane pary. To szczególnie radosna noc dla Elwiry i Radka, którzy właśnie na studniówkowym balu postanowili się ... zaręczyć. Zobacz zdjęcia i film.

 • 2018-01-21 "Mechaniczna" studniówka

  Elbląg. "Mechaniczna" studniówka

  Bal studniówkowy w Zespole Szkół Mechanicznych jest jedyny w swoim rodzaju. Tradycyjnie maturzyści z "Mechanika" święto ostatnich 100 dni przed maturą obchodzą w szkole. Tak też było i w tym roku. Zobacz fotorelację i film.

 • 2018-01-21 III LO: Jaka studniówka, taka matura

  Elbląg. III LO: Jaka studniówka, taka matura

  Za chwilę będą podejmować decyzje, które zaważą na ich przyszłości. Zanim jednak usiądą nad książkami i zaczną wchłaniać wiedzę – niech żyje bal! I to nie byle jaki, bo uważany za jeden z najważniejszych w życiu. W sobotę (20 stycznia) na studniówce bawili się uczniowie III Liceum Ogólnokształcącego. Zobacz fotoreportaż i film.

 • 2018-01-21 ZSG: Taki bal się nie powtórzy

  Elbląg. ZSG: Taki bal się nie powtórzy

  Spotkali się na sto dni przed maturą, by na bok odłożyć wszelkie troski i zmartwienia i zakosztować wspólnej zabawy. Staropolskim zwyczajem: Poloneza czas zacząć! Tak uczniowie Zespołu Szkół Gospodarczych w Elblągu zaczęli zabawę, która potrwa do białego rana. Zobacz zdjęcia i film.

 • 2018-01-20 Dziś jest dobry czas na ekstrawagancję!

  Elbląg. Dziś jest dobry czas na ekstrawagancję!

  Na jeden wieczór odłożyli arkusz z matematyki i schowali instrumenty do futerału, by móc zatrzymać się i oddać beztroskiej zabawie we wspaniałym towarzystwie. Tradycyjnym polonezem maturzyści Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu rozpoczęli bal studniówkowy. - Życzę szampańskiej zabawy na dzisiejszą noc. Myślę, że Jej Wysokość muzyka klasyczna wybaczy nam pewne ekstrawagancje - mówił z uśmiechem dyrektor Andrzej Korpacki. Zobacz zdjęcia.

 • 2018-01-20 I LO: Jedyna taka noc

  Elbląg. I LO: Jedyna taka noc

  Zanim zaczną zastanawiać się nad zadaniami maturalnymi i nad tym, czy wystarczy im punktów, aby dostać się na wymarzone studia, mają dla siebie tę noc. Studniówkowy bal to bowiem najlepsza okazja do tego, by po raz ostatni zaszaleć w gronie kolegów i koleżanek ze szkoły. Zobacz zdjęcia i film.

 • 2018-01-20 IV LO: Bal, który powinien zostać w pamięci

  Elbląg. IV LO: Bal, który powinien zostać w pamięci

  Nie na darmo mówi się, że to jeden z najważniejszych momentów w życiu. Jest bramą do dorosłości, pierwszym zakrętem, który pamięta się przez wiele lat. Bal studniówkowy to czas beztroskiej, choć uroczystej zabawy, ostatni taki moment przed wytężoną nauką. W piątek (19 stycznia) swoje "sto dni przed maturą" świętowało IV Liceum Ogólnokształcące. Zobacz więcej zdjęć i film.

 • 2018-01-20 Zanim odliczanie do matury, czas na zabawę

  Elbląg. Zanim odliczanie do matury, czas na zabawę

  - Wasze dni w tej szkole są policzone - zaznaczyła dyrektor Liceum Plastycznego w Gronowie Górnym Krystyna Brinkiewicz. - Bo już za sto dni podejmiecie decyzję na przyszłość i na tę przyszłość życzę wam, byście mieli mnóstwo okazji do świętowania, do radości takiej, jak dziś. Maturzyści "Plastyka" będą bawić się do białego rana w klimacie lat 50. Zobacz więcej zdjęć.

 • 2018-01-19 ZST: Ten bal zapamiętają na długo

  Elbląg. ZST: Ten bal zapamiętają na długo

  - Znam was i wierzę w was. Życzę, byście dokonali w swoim życiu dobrych wyborów – mówiła do maturzystów Zespołu Szkół Technicznych podczas studniówki dyrektor szkoły Hanna Mierzejewska. Na 104 dni przed maturą na balu bawią się uczniowie dwóch klas. Zobacz zdjęcia i film.

 • 2018-01-13 Studniówka II LO: To była ich noc

  Elbląg. Studniówka II LO: To była ich noc

  - Szaleństwa studniówkowe są wprost proporcjonalne do wyników matury - tymi słowa tegorocznych maturzystów II Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu zachęciła do zabawy dyrektor szkoły Agnieszka Jurewicz. Jagiellończyk świętował 100 dni do matury w hali Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego. Zobacz fotoreportaż i film.

 • 2018-01-13 Tak się bawi „Ekonomik”

  Elbląg. Tak się bawi „Ekonomik”

  W Elblągu rozpoczął się sezon na studniówki. Jako pierwsi przedmaturalną zabawę rozpoczęli uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących. Zobacz więcej zdjęć i film.

 • 2018-01-11 Studniówki czas zacząć

  Elbląg. Studniówki czas zacząć

  Już tylko godziny dzielą maturzystów od pierwszych w tym roku studniówek. Dziewczęta robią ostatnie przymiarki, chłopcy wyciągają z szafy garnitury. Jeszcze tylko fryzjer i kosmetyczka i można ruszać na parkiet. Jako pierwsi poloneza zatańczą uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących oraz II Liceum Ogólnokształcącego. Zobacz zdjęcia z próby poloneza w Zespole Szkół Zawodowych nr 1.

 • 2017-10-14 70 lat I LO. "To kuźnia charakterów i talentów"

  Elbląg. 70 lat I LO. "To kuźnia charakterów i talentów"

  Tu kształtowały się sumienia i intelekt. Tu zdobywano wiedzę i umiejętności. To była kuźnia charakterów. To szkoła wyższej wrażliwości – tak podczas jubileuszu 70-lecia wspominali I Liceum Ogólnokształcące w Elblągu jego absolwenci. A wśród nich są politycy, naukowcy, prawnicy, inżynierowie, lekarze, artyści. Zobacz zdjęcia z jubileuszowych obchodów.

Google

Sondaż portElu

 • 2008-02-06 Polonez w III LO

  Elbląg. Polonez w III LO

  W serii prezentowania studniówkowych polonezów prezentujemy ostatni już, który został odtańczony w ostatni weekend na studniówce III LO.

 • 2008-02-06 Polonez w II LO

  Elbląg. Polonez w II LO

  Czas studniówek za nami. Wspominając wyśmienitą zabawę szczególnym sentymentem obdarzamy najważniejszy punkt każdego balu studniówkowego - odtańczenie poloneza. Popatrzmy jak tańczyli uczniowie II LO w Elblągu na swoim balu w minionym tygodniu.

 • 2007-12-24 Studniówka 2008

  Salon Urody Marzeny Gross stworzył Pakiet Promocyjny o nazwie „Studniówka 2008”, aby wyjść naprzeciw młodym ludziom i ich rodzicom, na których z pewnością spada koszt przygotowań do tej wyjątkowej imprezy. Sprawdź czy wygrałaś atrakcyjne nagrody.

To kupisz w pasażu portElu

Auta osobowe i dostawcze - zarejestrowane, gotowe do
Citroen Jumper z rabatem do 32%
Wypożyczalnia aut osobowych i użytkowych - HADM
Citroen C5 Aircross w atrakcyjnych cenach !!!
Reklama