UWAGA!

Market czytelnią w niedziele?

Market czytelnią w niedziele?

2022-08-03 10:39

- Napiszcie coś o tym, że Biedronki mają być otwarte w niedziele, w Elblągu trzy z nich. Znów zabierają mi czas z rodziną – z taką sprawą zgłosiła się do nas osoba pracująca w jednym z elbląskich sklepów. Na jakiej zasadzie markety miałyby być otwarte w niedzielę? Pomysł na market-czytelnię itp. to hit czy kit? Zachęcamy do głosowania i dyskutowania.

Pomnik świeci jak prawie pół wieku temu

Pomnik świeci jak prawie pół wieku temu

2022-07-05 07:00

Elblążanie mogą już oglądać odnowiony pomnik Odrodzenia w całej okazałości, bo pracownicy z firmy wykonującej renowację zdemontowali właśnie rusztowania. Do zakończenia prac pozostał remont cokołu, który ma być gotowy w połowie lipca. Pomnik świeci w słońcu jak prawie pół wieku temu, kiedy był montowany. Jak Wam się podoba efekt renowacji? To hit czy kit?

Magnes przyciągnie do Elbląga. Hit czy kit?

Magnes przyciągnie do Elbląga. Hit czy kit?

2022-04-21 10:02

- Elbląg dołączył do grona miast, w których możecie nabyć Magnes turysty – poinformował w mediach społecznościowych miejski profil Elbląg w Formie. Waszym zdaniem to Hit czy kit?

Świetlna bombka. Hit czy kit?

Świetlna bombka. Hit czy kit?

2021-12-10 13:00

W Elblągu ponownie rozbłysły świąteczne ozdoby, a wśród nich jest też nowość – masywna, świecąca „bombka” na placu przed katedrą. Kosztowała prawie 31 tys. złotych. Jak Wam się ona podoba? Waszym zdaniem to hit czy kit?

Więcej pasów na moście

Więcej pasów na moście

2021-11-22 07:00

200 tysięcy złotych kosztowały prace drogowe na moście kardynała Wyszyńskiego i w jego obrębie. Drogowcy nie tylko naprawili nawierzchnię, ale też wytyczyli dwa oddzielne pasy ruchu w kierunku ul. Warszawskiej. - Z dotychczasowych kilkudniowych obserwacji wynika, że przepustowość skrzyżowania znacznie się poprawiła – twierdzi Zarząd Dróg w Elblągu. A jakie są wrażenia kierowców? To Waszym zdaniem hit czy kit?

Kapusty, które zdobią. Hit czy kit?

Kapusty, które zdobią. Hit czy kit?

2021-10-28 11:43

W Elblągu już kolejny raz na ulicach pojawiły się kapusty ozdobne. Jesienne kompozycje, których istotną część stanowią te rośliny, przygotował elbląski ZZM. Waszym zdaniem to hit czy kit? Zobacz zdjęcia.

Rondo Pionierów Oświaty

Rondo Pionierów Oświaty

2021-09-14 11:46

Taką nazwę ma mieć nowo rondo, które powstało u zbiegu ul. Fromborskiej i Królewieckiej. Decyzję w tej sprawie mają podjąć radni na najbliższej sesji 23 września. Ta nazwa to Waszym zdaniem hit czy kit?

Przyszłość drogi nr 22 jest w naszych rękach!  (opinia nadesłana)

Przyszłość drogi nr 22 jest w naszych rękach! (opinia nadesłana)

2021-09-09 15:30

To jak będzie wyglądała przebudowa drogi krajowej numer 22 na odcinku Elbląg - Fiszewo zależy od nas, to jest mieszkańców regionu i użytkowników drogi. Dlatego gorąco proszę wszystkich czytających ten artykuł o swoją opinię w sekcji komentarzy, który jasno określi potrzeby, co do przebudowy DK22 – pisze nas Czytelnik, pan Michał. Czy obecny projekt przebudowy DK22, proponowany przez GDDKiA, to Waszym zdaniem hit czy kit?

Taka kamienica powstanie przy Pocztowej

Taka kamienica powstanie przy Pocztowej

2021-08-23 08:30

Rozpoczęła się zabudowa działki na rogu ul. Pocztowej i Przy Bramie Targowej. Ma tu powstać prawie 40 mieszkań, a inwestycja ma być gotowa w październiku przyszłego roku. Jak Wam się podoba wizualizacja. To Waszym zdaniem hit czy kit?

Dziki pomnik w Krynicy Morskiej

Dziki pomnik w Krynicy Morskiej

2021-07-08 11:37

W centrum Krynicy Morskiej, przy Informacji Turystycznej, pojawiło się na stałe.. stado dzików. To pomnik, który został sfinansowany z opłat miejscowych zbieranych w mieście od turystów. To Waszym zdaniem hit czy kit?

Sposób na elektroodpady

Sposób na elektroodpady

2021-05-25 09:05

Przy ul. Bałuckiego i w kilku innych miejscach w Elblągu stanęły nowoczesne punkty do segregacji elektroodpadów. Można do nich wrzucać m.in. zużyte baterie, żarówki, płyty CD, telefony, ładowarki czy tonery. To Waszym zdaniem hit czy kit?

Elbląg też świeci

Elbląg też świeci

2021-04-29 18:11

Elbląg dołączył do miast, w których najbardziej odwiedzane przez mieszkańców i turystów miejsce ozdabia promocyjny podświetlany napis. Zamontowano go dzisiaj przy placu katedralnym i zapewne będzie jednym z najchętniej fotografowanych miejsc po zmroku. To Waszym zdaniem hit czy kit?

Muszla koncertowa w nowej odsłonie

Muszla koncertowa w nowej odsłonie

2021-03-29 09:00

Do końca kwietnia ma się zakończyć remont muszli koncertowej w Bażantarni. Już teraz widać jej nową odsłonę. Dotychczasowe zielone barwy zastąpił kolor, który koresponduje z kolorystyką pobliskiej restauracji Myśliwska. Waszym zdaniem to hit czy kit?

W parku i w hamaku

W parku i w hamaku

2020-10-20 13:20

W Elblągu pojawiły się pierwsze parkowe hamaki do wypoczynku. Trzy sztuki zamontowano w parku Modrzewie, są częścią inwestycji zrealizowanej z budżetu obywatelskiego. Jak Wam się podobają? To hit czy kit?

Miętowa rewolucja w mieście

Miętowa rewolucja w mieście

2020-09-29 10:27

Najpierw w Elblągu pojawiły się elektryczne hulajnogi do wynajęcia, teraz skutery. Do naszej redakcji zgłaszają się Czytelnicy, skarżąc się, że te pojazdy często zostawiane są w różnych miejscach, utrudniając poruszanie się pieszym i rowerzystom. A jak Wy oceniacie elektryczną rewolucję w komunikacji w mieście? To hit czy kit?

Bez dziur na Jelenią Dolinę

Bez dziur na Jelenią Dolinę

2020-09-10 12:28

Na tę chwilę czekali zapewne wszyscy, którzy chętnie wypoczywają nad jeziorem Martwym w Jeleniej Dolinie. Na drodze prowadzącej do popularnych "Smoków" kładziona jest nowa nawierzchnia. Zobacz zdjęcia. Jak Wam się podoba? To hit czy kit?

Reklama