UWAGA!

To kameralna, rodzinna i muzyczna studniówka

To kameralna, rodzinna i muzyczna studniówka

2020-02-08 21:14

Dobiegł końca okres zabaw studniówkowych w Elblągu, ostatni bal należał do Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych. - Nasza szkoła umie dobrze się bawić. Mamy dobre relacje między sobą i nauczycielami, także dzięki temu, że jest nas mniej – podkreślają maturzyści. - Dlatego jest to rodzinna studniówka, bo wszyscy się znamy i lubimy. Zobacz więcej zdjęć. 

Dziś odrzućcie wszystkie troski

Dziś odrzućcie wszystkie troski

2020-02-07 22:49

- Nie ma prawdziwego balu bez poloneza, dlatego jak nakazuje tradycja, elegancja i staropolski obyczaj, pragniemy popisać się przed państwem naszymi tanecznymi talentami. Poloneza czas zacząć – tymi słowami swój bal maturalny rozpoczęli uczniowie Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych. Zobacz więcej zdjęć i film.

Studniówka ZST: Ważne są te dni, których jeszcze nie znamy

Studniówka ZST: Ważne są te dni, których jeszcze nie znamy

2020-01-19 11:40

- 3,5 roku w szkole to czas nauki, zdobywania wiedzy, nabywania umiejętności. Dorastanie, wiele wiele przyjaźni, miłości. To czas, kiedy staliście się dorośli, dojrzali, bardzo odpowiedzialni – mówiła do maturzystów Zespołu Szkół Technicznych podczas sobotniej studniówki dyrektor szkoły Hanna Mierzejewska. Na balu studniówkowym bawiło się ponad sto osób. Zobacz więcej zdjęć i film.

W taki wieczór liczy się tylko zabawa

W taki wieczór liczy się tylko zabawa

2020-01-19 09:40

Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu bawili się w sobotni wieczór (18 stycznia) na balu studniówkowym. To ostatnia taka zabawa, za ponad 100 dni będą zdawać egzamin maturalny. Zobacz więcej zdjęć i film.

Uroczysta, ale zabawna i miła

Uroczysta, ale zabawna i miła

2020-01-19 00:07

Taka powinna być studniówka, bo to wyjątkowy bal, uznawany za wprowadzenie w dorosłość. Mogli się o tym przekonać uczniowie IV Liceum Ogólnokształcącego, którzy sobotni (18 stycznia) wieczór rozpoczęli tradycyjnym polonezem. Później przyszedł czas na beztroską zabawę w gronie przyjaciół ze szkoły oraz nauczycieli. Zobacz więcej zdjęć i film.

Studniówka ZSEiO: Przed maturą się nie stresujemy

Studniówka ZSEiO: Przed maturą się nie stresujemy

2020-01-18 01:08

Cztery klasy maturzystów Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących bawiły się w piątek na swojej studniówce. - Te cztery lata minęły szybko, jak jeden rok. Zżyliśmy się ze sobą. Mamy nadzieję, że wielu z nas spotka się po skończeniu szkoły na studiach – mówi Paulina, uczennica klasy o specjalności technik ekonomista. Zobacz zdjęcia oraz film.

ZSZ nr 1: Dziś nikt nie myślał o maturze

ZSZ nr 1: Dziś nikt nie myślał o maturze

2020-01-18 00:39

"Przetańczyć chcę z Tobą całą noc" – w takt tej pięknej piosenki Anny Jantar ruszyła dziś (17 stycznia) w tany młodzież Zespołu Szkół Zawodowych nr 1. Było kameralnie, niemal jak w rodzinie. Maturzyści nie myśleli dziś o maturze. Na to przyjdzie czas. Dziś królowała tylko zabawa! Zobacz więcej zdjęć. 

ZSM: Pierwsza taka studniówka

ZSM: Pierwsza taka studniówka

2020-01-17 23:32

Dotychczas uczniowie Zespołu Szkół Mechanicznych w Elblągu swoje bale studniówkowe mieli w murach szkoły. Tak było do ubiegłego roku – tegoroczni absolwenci "Mechanika" swoją studniówkę mieli już poza szkołą. Zobacz więcej zdjęć i film.

To jest wasz czas, czyli studniówka Liceum Sztuk Plastycznych

To jest wasz czas, czyli studniówka Liceum Sztuk Plastycznych

2020-01-12 06:45

Roześmiane twarze, tradycyjny polonez, piękne kreacje dam i eleganckie garnitury dżentelmenów. W Hotelu Młyn odbyła się w piątek (11 stycznia) studniówka Liceum Sztuk Plastycznych w Gronowie Górnym. Zobacz zdjęcia.

III LO: ostatnia taka beztroska

III LO: ostatnia taka beztroska

2020-01-12 00:18

Uczniowie trzecich klas z III Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu bawili się dziś na swojej studniówce w hotelu Elbląg. - To ostatnia tak beztroska zabawa – mówiła Wiktoria Mikulska, jedna z tegorocznych maturzystek. Zobacz więcej zdjęć i film.

II LO: pierwszy krok w dorosłość

II LO: pierwszy krok w dorosłość

2020-01-11 22:35

Za chwilę wpadną w wir nauki, a potem studiów i pracy. Bal studniówkowy to ostatni moment na beztroską zabawę razem ze swoimi przyjaciółmi ze szkoły i nauczycielami, którzy prowadzili ich przez okres nauki. Uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego rozpoczęli go uroczystym polonezem, który później zamienił się w elegancki taniec. Zobacz więcej zdjęć i film.

Poloneza czas zacząć!

Poloneza czas zacząć!

2020-01-10 23:45

To bal, który pamięta się przez całe życie. Studniówka to tradycyjne wejście w dorosłość, doniosłe i eleganckie, a także wzruszające. Jako jedni z pierwszych bawili się uczniowie Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Usług. Zobacz zdjęcia.

Są takie noce, od innych łaskawsze, kiedy się wolno wygłupić

Są takie noce, od innych łaskawsze, kiedy się wolno wygłupić

2020-01-10 23:08

Był stres, były nerwy, bo prowadzący zaspał, zapomniał muchy a potem stał w korku, ale udało się. Maturzyści Zespołu Szkół Gospodarczych tanecznym krokiem rozpoczęli swój pierwszy poważny bal. Teraz pozostanie tylko odliczać od stu do zera. Zobacz więcej zdjęć i film.

Studniówek czas!

Studniówek czas!

2020-01-10 10:41

Klasa maturalna to nie tylko czas intensywnego przygotowania do egzaminów. Rozpoczyna się właśnie etap roku szkolnego, w którym nauka do matury ustępuje na chwilę zabawom studniówkowym i związanym z nimi przygotowaniom. Jak czują się na chwilę przed studniówką elbląscy maturzyści?

Studniówka ZSTI: "...skończymy o pianiu kura, a później tylko matura"

Studniówka ZSTI: "...skończymy o pianiu kura, a później tylko matura"

2018-02-10 01:30

- Studniówkowy duchu przybywaj, wesela z nami zażywaj, skończymy o pianiu kura, a później tylko matura - oficjalnie najważniejszy bal zwiastujący egzamin dojrzałości otworzyła dziś (9 lutego) Danuta Pacek, dyrektor Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych w Elblągu. Przed maturzystami jeszcze 92 dni do egzaminu, ale najważniejsze są najbliższe godziny, gdy na parkiecie będą wirowały roześmiane pary. To szczególnie radosna noc dla Elwiry i Radka, którzy właśnie na studniówkowym balu postanowili się ... zaręczyć. Zobacz zdjęcia i film.

"Mechaniczna" studniówka

"Mechaniczna" studniówka

2018-01-21 11:24

Bal studniówkowy w Zespole Szkół Mechanicznych jest jedyny w swoim rodzaju. Tradycyjnie maturzyści z "Mechanika" święto ostatnich 100 dni przed maturą obchodzą w szkole. Tak też było i w tym roku. Zobacz fotorelację i film.

III LO: Jaka studniówka, taka matura

III LO: Jaka studniówka, taka matura

2018-01-21 09:25

Za chwilę będą podejmować decyzje, które zaważą na ich przyszłości. Zanim jednak usiądą nad książkami i zaczną wchłaniać wiedzę – niech żyje bal! I to nie byle jaki, bo uważany za jeden z najważniejszych w życiu. W sobotę (20 stycznia) na studniówce bawili się uczniowie III Liceum Ogólnokształcącego. Zobacz fotoreportaż i film.

ZSG: Taki bal się nie powtórzy

ZSG: Taki bal się nie powtórzy

2018-01-21 01:24

Spotkali się na sto dni przed maturą, by na bok odłożyć wszelkie troski i zmartwienia i zakosztować wspólnej zabawy. Staropolskim zwyczajem: Poloneza czas zacząć! Tak uczniowie Zespołu Szkół Gospodarczych w Elblągu zaczęli zabawę, która potrwa do białego rana. Zobacz zdjęcia i film.

Dziś jest dobry czas na ekstrawagancję!

Dziś jest dobry czas na ekstrawagancję!

2018-01-20 23:06

Na jeden wieczór odłożyli arkusz z matematyki i schowali instrumenty do futerału, by móc zatrzymać się i oddać beztroskiej zabawie we wspaniałym towarzystwie. Tradycyjnym polonezem maturzyści Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu rozpoczęli bal studniówkowy. - Życzę szampańskiej zabawy na dzisiejszą noc. Myślę, że Jej Wysokość muzyka klasyczna wybaczy nam pewne ekstrawagancje - mówił z uśmiechem dyrektor Andrzej Korpacki. Zobacz zdjęcia.

I LO: Jedyna taka noc

I LO: Jedyna taka noc

2018-01-20 01:51

Zanim zaczną zastanawiać się nad zadaniami maturalnymi i nad tym, czy wystarczy im punktów, aby dostać się na wymarzone studia, mają dla siebie tę noc. Studniówkowy bal to bowiem najlepsza okazja do tego, by po raz ostatni zaszaleć w gronie kolegów i koleżanek ze szkoły. Zobacz zdjęcia i film.

Reklama