UWAGA!

Agata, która mierzy wysoko

Agata, która mierzy wysoko

2020-03-23 07:01

Elbląg to niewielkie miasto. Mówią, że mało się w nim dzieje, że wieje tu nudą. Jedno co na pewno można o nim powiedzieć to to, że jest kopalnią talentów. I to dosłownie. Przedstawiamy Wam młodą zdolną elblążankę, której głos zniewala, a która niedawno puściła w eter teledysk do swojego singla "Bones". Partnerował jej aktor znany z małego i dużego ekranu.

Dzień Kobiet, Dzień Kobiet! Niech każdy się dowie!

Dzień Kobiet, Dzień Kobiet! Niech każdy się dowie!

2020-03-08 07:00

Dzień Kobiet swoimi korzeniami sięga starożytności. Jego początki miały jednak głównie wymiar polityczny i były związane z walką kobiet o swoje prawa. Dziś święto to ma wymiar symboliczny (wyłączając może tylko manify). W Polsce mężczyźni obdarowują kobiety kwiatami i słodyczami. Czy tak samo to święto obchodzone jest w innych krajach? Zapytaliśmy o to obcokrajowców, którzy mieszkają w Elblągu lub odwiedzali nasze miasto, a także elblążan, mieszkających za granicą.

Każda kobieta ma swoją czerwień

Każda kobieta ma swoją czerwień

2019-12-26 12:00

To kolor, który nigdy nie przestanie być modny, ponadczasowa klasyka. Przekonała się o tym Małgorzata Piejdak, uczestniczka programu "Od nowa piękna". Dzięki spotkaniu z Agnieszką Śliwowską, która prowadzi Make Up Academy, wie już, że czerwień na ustach można nosić w każdym wieku. Trzeba tylko znaleźć swój odcień. Zobacz więcej zdjęć. 

Zaczyna się nowy etap jej życia

Zaczyna się nowy etap jej życia

2019-12-23 17:45

Do programu zgłosiła ją córka, która chciała, żeby mama odzyskała pewność siebie i radość życia po trudnych, życiowych doświadczeniach. Przez kilka tygodni zajmowali się nią specjaliści, którzy pomogli jej zmienić wizerunek po to, by znów mogła poczuć się pięknie. - Czuję się świetnie, uwierzyłam w siebie. Jestem szczęśliwa – powiedziała na koniec Małgorzata Piejdak, uczestniczka programu "Od nowa piękna". 

Ta zmiana nic nie kosztuje

Ta zmiana nic nie kosztuje

2019-11-16 22:40

Wizyta u fryzjera, zabieg kosmetyczny, nowe okulary, nowa kreacja, wizyta u stomatologa, zajęcia z trenerem personalnym, perfekcyjny makijaż i niesamowita sesja zdjęciowa, to wszystko plus dużo pewności siebie zyska uczestniczka programu „Od nowa piękna”. Udział w programie jest bezpłatny, wystarczy wysłać zgłoszenie na adres odnowapiekna@portel.pl.

Gładkie i odmładzające przejście przez jesień z Kliniką Medesta

Gładkie i odmładzające przejście przez jesień z Kliniką Medesta

2019-10-14 13:00

Jesień - coraz chłodniej, słońce zachodzi wcześniej i naturalnie częściej wpadamy w gorszy nastrój i przygnębienie. A co dopiero będzie w styczniu?Teraz jest najlepszy czas na poprawę samopoczucia z konkretnymi, widocznymi efektami! W Klinice Medesta Dermatologia i Medycyna Estetyczna dopasowujemy naszą ofertę do zmieniającej się aury - wprowadziliśmy promocję na wybrane usługi medycyny estetycznej.

Ciąża? To dobry czas na wsłuchanie się w siebie

Ciąża? To dobry czas na wsłuchanie się w siebie

2019-10-01 18:00

Macierzyństwo to prawdziwa rewolucja, życiowy obrót o 180 stopni. Nie bez przyczyny mówi się, że to właśnie okres ciąży pozwala przygotować się na tę zmianę. I nie chodzi tylko o wizyty lekarskie, badania i szykowanie wyprawki, to może być również doskonały moment na to, aby zwolnić i zastanowić się, jakie życie chcemy wieść. - Ciąża to również okres, w którym rozkwitamy, jesteśmy pełne twórczej energii i pasji do życia. Niektóre z nas mają wreszcie czas, żeby naprawdę o siebie zadbać i zastanowić się nad tym, co chcą zawodowo robić w życiu – mówi Katarzyna Gilgenast, arteterapeutka oraz osoba, która uczy innych budowania relacji z samym sobą. I zaprasza wszystkie przyszłe mamy na zajęcia, które właśnie im w tym pomogą.

Marzenie o pozbyciu się owłosienia jest bliżej niż kiedykolwiek

Marzenie o pozbyciu się owłosienia jest bliżej niż kiedykolwiek

2019-10-01 07:00

Rozmawiamy dzisiaj o depilacji laserowej ze specjalistami z Kliniki Dermatologii i Medycyny Estetycznej Medesta.

Pellet - ekologiczne paliwo XXI wieku

Pellet - ekologiczne paliwo XXI wieku

2019-08-28 08:21

W dobie współczesnych dyskusji na temat konieczności ochrony klimatu i ograniczenia emisji szkodliwych gazów do atmosfery coraz poważniejszym zadaniem staje się poszukiwanie alternatywnych form ogrzewania domów oraz innego typu budynków. Nie chodzi wyłącznie o rezygnację z ogrzewania węglem. Jak pokazują badania, olej opałowy czy gaz ziemny są co prawda mniej szkodliwe dla klimatu, ale nadal emitują niebezpieczną ilość CO2 do atmosfery. Jest jednak rozwiązanie tego problemu. To pellet - prawdziwie ekologiczne paliwo XXI wieku.

Usuwanie tatuażu i makijażu permanentnego nowym laserem Helios III

Usuwanie tatuażu i makijażu permanentnego nowym laserem Helios III

2019-06-10 18:00

W Klinice Medesta stosujemy nowy laser nanosekundowy do wywabiania tatuażu i makijażu permanentnego brwi. Zdarza się, że podejmujemy decyzję o wykonaniu tatuażu lub makijażu permanentnego pod wpływem impulsu, a z wykonanej usługi nie jesteśmy zadowoleni. Wtedy w panice szukamy możliwości usunięcia tatuażu.

Laserowe usuwanie grzybicy paznokci również dla Gdańska

Laserowe usuwanie grzybicy paznokci również dla Gdańska

2019-06-05 13:00

Laserowa metoda leczenia grzybicy paznokci jest powszechnie stosowana w Wielkiej Brytanii oraz USA. Obecnie to alternatywne leczenie trafiło do Polski. Zobacz zdjęcia.

Filmowy długi Dzień Dziecka w Multikinie

Filmowy długi Dzień Dziecka w Multikinie

2019-05-29 14:11

Jak co roku Multikino z okazji Dnia Dziecka dla najmłodszych kinomanów przygotowało moc filmowych atrakcji. Świętowanie zacznie się już 31 maja, a potrwa do 2 czerwca. W repertuarze pojawią się filmy idealne do oglądania w rodzinnym gronie - najlepiej z kartą Rodzina do Kina gwarantującą najniższą cenę każdemu członkowi rodziny! A będą to: „Aladyn”, „Paskudy. UglyDolls”, „Pokémon detektyw Pikachu” i przedpremierowo „Sekretne życie zwierzaków domowych 2”.

Nasze Mamy, super bohaterki!

Nasze Mamy, super bohaterki!

2019-05-26 07:00

Mama, takie krótkie słowo, a mieści w sobie tak wiele. Super bohaterka, wonder woman, przyjaciółka, rodzicielka, piastunka, wzór do naśladowania, pocieszycielka, powierniczka problemów i tajemnic. Przedstawiamy Wam jedną z nich. To ona wygrała w naszym konkursie. Zobacz pozostałe zdjęcia i wypowiedzi, które wzięły w nim udział.

Zaćma. Jak ją rozpoznać?

Zaćma. Jak ją rozpoznać?

2019-05-14 13:00

Problemy ze wzrokiem, utrudnione widzenie wywołane kataraktą w znaczny sposób pogarszają komfort naszego życia. Początkowo choroba przebiega nieinwazyjnie, zauważamy jedynie, że gorzej widzimy. Z czasem wzrok słabnie drastycznie. Jedyną skuteczną metodą leczenia zaćmy na całym świecie jest zabieg operacyjny, który trwa zaledwie 15-20 minut. Pacjenci z Elbląga i okolic mogą mu się poddać bez kolejki w Klinice Potocki.

Miasteczko Kobiet w Ogrodach – 8-9 marca

Miasteczko Kobiet w Ogrodach – 8-9 marca

2019-03-05 10:20

W piątek i w sobotę (8-9 marca) w centrum handlowym Ogrody powstanie prawdziwe Miasteczko Kobiet – najbardziej kobiece wydarzenie w okolicy! Dla pań, z okazji ich święta, przygotowano atrakcje związane z modą, urodą, zdrowym trybem życia. Odbędzie się też pokaz mody z udziałem kandydatek do tytułu Miss Warmii i Mazur 2019.

Głęboki lifting skóry technologią HIFU

Głęboki lifting skóry technologią HIFU

2019-01-07 07:00

Nastał nowy rok, jesteśmy o kolejni rok starsi, z niepokojem obserwujemy swoje odbicie w lustrze dostrzegając na naszej twarzy skutki upływającego czasu. Jedną z oznak utraty jędrności skóry jest efekt tzw. opadających policzków czyli inaczej chomiczków.

Błyszczące dopełnienie programu

Błyszczące dopełnienie programu

2018-12-15 12:00

Działanie na wielu frontach, a w centrum osoba, która zdecydowała się na inne spojrzenie na samą siebie. Tym razem była nią Milena Gałązka, która zdecydowała się wziąć udział w programie "Od nowa piękna". Jego doskonałym uzupełnieniem, przysłowiową "kropką nad i", był makijaż w klimacie sylwestrowo – karnawałowym. Wykonała go Marta Zielińska - Januszkiewicz, która prowadzi Szminkę - Studio Wizażu. Zobacz więcej zdjęć.

Czasami warto spojrzeć na siebie z innej perspektywy

Czasami warto spojrzeć na siebie z innej perspektywy

2018-12-14 14:46

Jest kobietą aktywną, która nie tylko prowadzi własną stadninę, ale jest również zawodniczką jazdy konnej. Udział w programie "Od nowa piękna" był dla niej zupełnie nowym doświadczeniem, które pozwoliło jej dowiedzieć się czegoś nowego o sobie. - Dla mnie to było spore przeżycie, ciekawa przygoda, coś zupełnie innego – mówi Milena Gałązka. Zobacz sesję finałową.

Ćwiczenia i zabiegi pomogą jej w walce z bólem

Ćwiczenia i zabiegi pomogą jej w walce z bólem

2018-12-12 19:48

Milena Gałązka prowadzi własną stadninę, jest również zawodniczką jazdy konnej. Intensywny tryb życia odbija się na jej ciele, które pod wpływem wielu godzin spędzonych w siodle oraz w terenie potrafi doskwierać. Z bólem można jednak walczyć, niekoniecznie za pomocą tabletek, ale odpowiednich ćwiczeń. W Endorfinie, która jest Centrum Fitness, Odnowy i Rehabilitacji uczestniczka programu "Od nowa piękna" miała okazję spojrzeć na siebie z innej perspektywy. Zobacz więcej zdjęć. 

Klasyka, która przyda jej się w terenie

Klasyka, która przyda jej się w terenie

2018-12-11 16:55

Wzrok ma na tyle dobry, że okulary korekcyjne nie są jej potrzebne. Przydadzą się jej za to te, które ochronią jej oczy przed słońcem, bo Milena Gałązka, uczestniczka programu "Od nowa piękna", spędza bardzo dużo czasu na zewnątrz. W dobraniu okularów przeciwsłonecznych pomogli specjaliści z salonu optycznego Optylux. Zobacz więcej zdjęć. 

Reklama