Środa 21-11-2018, imieniny Janusza, Konrada
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Sport

Olimpia

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Kultura

Na uczelniach

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Regulamin konkursów portElu

§ 1. POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Konkursy organizowane na łamach Elbląskiej Gazety Internetowej www.portEl.pl nie są grami losowymi w rozumieniu art. 2 ustęp 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych i zakładach wzajemnych.
2. Niniejszy regulamin określa zasady organizacji i warunki uczestnictwa w konkursach, które uczestnik akceptuje poprzez wysłanie zgłoszenia.

§ 2. UCZESTNICY

1. W konkursach nie mogą brać udziału pracownicy firmy BUI SOFTEL, wydawcy Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl oraz członkowie ich rodzin.
2. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na wykorzystanie danych osobowych uczestnika zgodnie z przepisami ustawy z  dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883). Organizatorzy informują uczestników konkursu, że ich dane osobowe będą publikowane na stronie internetowej www.portEl.pl i przekazywane sponsorowi konkursu tylko i wyłącznie na potrzeby danego konkursu.

§ 3. ZGŁOSZENIA

1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.
2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie
3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.
4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.

§ 4. NAGRODY

1. Nagrody w konkursach Elbląskiej Gazety Internetowej www.portEl.pl przyznawane są Czytelnikom, wg zasad ustalanych i podawanych w treści indywidualnie dla każdego konkursu.
2. Potwierdzenia wygranej i sposób odbioru nagrody wysyłane są drogą mailową.
3. Lista laureatów konkursu publikowana jest na stronie internetowej www.portEl.pl .
4. Nagrody rzeczowe należy odbierać osobiście w redakcji portEl.pl mieszczącej się w Elblągu przy ul. 1 Maja 1c. Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30 - 16.30.
5. Odbiór nagród rzeczowych powinien nastąpić w ciągu dwóch tygodni od daty rozstrzygnięcia konkursu.
6. Wyjątek stanowią konkursy, w których nagrodą są bilety do kina lub teatru. Wówczas laureat konkursu odbiera nagrodę osobiście w kasie kina lub teatru po okazaniu dowodu tożsamości i we wskazanym przez organizatora terminie, innym niż określa to niniejszy regulamin.
7. Nagrody nieodebrane we wskazanym przez organizatora terminie nie będą wydawane.
8. Nagrody rzeczowe nie są wysyłane pocztą.
9. Nagrody nie podlegają wymianie.

Wydawca Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl

Aktualne konkursy

Google
Rek
 • 2018-10-22 Wojtek Justyna TreeOh: ona wygrała zaproszenie

  Elbląg. Wojtek Justyna TreeOh: ona wygrała zaproszenie

  We wtorek (23 października) w Mjazzdze odbędzie się koncert zespołu Wojtek Justyna TreeOh! Tym razem podczas trasy koncertowej muzycy zaprezentują utwory z drugiej płyty Get That Crispy, której światowa premiera odbyła się we wrześniu tego roku. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na ten koncert. Sprawdź, czy wygrałaś.

 • 2018-10-22 Światowid: oni wygrali bilety

  Elbląg. Światowid: oni wygrali bilety

  Chcesz pójść do Światowida i za darmo obejrzeć filmy: Pierwszy człowiek, 7 uczuć i Jak pies z kotem? Dla naszych Czytelników mamy pojedyncze zaproszenia.Sprawdź, czy wygrałaś/ - eś.

 • 2018-10-22 Multikino: ona wygrała bilety

  Elbląg. Multikino: ona wygrała bilety

  Jeden z najbardziej oryginalnych polskich reżyserów wraca na srebrny ekran z brawurową produkcją i iście gwiazdorską obsadą. Od 12 października Multikino zaprasza na premierowe pokazy filmu „7 uczuć” Marka Koterskiego. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na ten film. Sprawdź, czy wygrałaś.

 • 2018-10-19 Opera: one wygrały zaproszenie

  Elbląg. Opera: one wygrały zaproszenie

  Kino Światowid zaprasza na kolejną transmisję na żywo prosto z Metropolitan Opera w Nowym Jorku. Już w sobotę, 20 października o godz. 18.55 przeniesiemy się do czasów starożytnych dzięki operze Camille'a Saint-Saënsa „Samson i Dalila". W głównych bohaterów wcieli się para artystów Elīna Garanča i Roberto Alagna. Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia. Sprawdż, czy wygrałaś.

 • 2018-10-15 Światowid: one wygrały zaproszenie

  Elbląg. Światowid: one wygrały zaproszenie

  Chcesz pójść do Światowida i za darmo obejrzeć filmy: Hotel Transylwania 3 2D, 7 uczuć i Serce nie sługa? Dla naszych Czytelników mamy pojedyncze zaproszenia. Sprawdź, czy wygrałaś.

 • 2018-10-12 Multikino: on wygrał bilety

  Elbląg. Multikino: on wygrał bilety

  Wojtek Smarzowski, twórca wielokrotnie nagradzanych dzieł: „Wołyń”, „Pod Mocnym Aniołem”, „Drogówka”, „Róża”, „Dom zły” i „Wesele”, wraca z nowym filmem. „Kler” to obraz kościoła katolickiego jako instytucji oglądanej „od zakrystii”, rzucający światło na tematy niewygodne, trudne, częstokroć przemilczane, ale też poruszające. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na ten film. Sprawdź, czy wygrałeś.

 • 2018-10-12 Baltic Cup: one wygrały bilety

  Elbląg. Baltic Cup: one wygrały bilety

  Międzynarodowy Festiwal Tańca „Baltic Cup”, który odbędzie się w Elblągu w dniach 12-14 października to międzynarodowy turniej, na którym oprócz zmagań tancerzy i podziwiania grającej na żywo orkiestry oglądać można występy artystyczne. Dla naszych Czytelników mamy 6 pojedynczych zaproszeń. Sprawdź, czy wygrałaś.

 • 2018-10-08 Światowid: ona wygrała zaproszenie

  Elbląg. Światowid: ona wygrała zaproszenie

  Chcesz pójść do Światowida i za darmo obejrzeć filmy: Serce nie sługa, Mała stopa i Kopciuszek. Historia prawdziwa? Dla naszych Czytelników mamy pojedyncze zaproszenia. Sprawdź, czy wygrałaś.

 • 2018-10-08 KnO: ona wygrała zaproszenie

  Elbląg. KnO: ona wygrała zaproszenie

  Czy miłość może zacząć się od przyjaźni? Czy faktycznie jest w stanie przetrwać wszystko? A przede wszystkim – czy może trwać wiecznie? „Serce nie sługa” premierowo 9 października podczas Kina na Obcasach w Multikinie. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie. Sprawdź, czy wygrałaś.

 • 2018-10-05 Multikino: on wygrał bilety

  Elbląg. Multikino: on wygrał bilety

  Wojtek Smarzowski, twórca wielokrotnie nagradzanych dzieł: „Wołyń”, „Pod Mocnym Aniołem”, „Drogówka”, „Róża”, „Dom zły” i „Wesele”, wraca z nowym filmem. „Kler” to obraz kościoła katolickiego jako instytucji oglądanej „od zakrystii”, rzucający światło na tematy niewygodne, trudne, częstokroć przemilczane, ale też poruszające. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na ten film. Sprawdź, czy wygrałeś.

 • 2018-10-01 Światowid: one wygrały zaproszenie

  Elbląg. Światowid: one wygrały zaproszenie

  Chcesz pójść do Światowida i za darmo obejrzeć filmy: Mała stopa, Kler i Kamerdyner? Dla naszych Czytelników mamy pojedyncze zaproszenia. Sprawdź, czy wygrałaś.

 • 2018-09-28 Multikino: ona wygrała bilety

  Elbląg. Multikino: ona wygrała bilety

  Opowiedziana z epickim rozmachem, inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, historia losów Polaków, Kaszubów i Niemców na tle burzliwych wydarzeń pierwszej połowy XX stulecia. Multikino zaprasza na premierowe pokazy filmu „Kamerdyner” już od 21 września. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na ten film. Sprawdź, czy wygralaś.

 • 2018-09-24 Światowid: oni wygrali zaproszenie

  Elbląg. Światowid: oni wygrali zaproszenie

  Chcesz pójść do Światowida i za darmo obejrzeć filmy: Kamerdyner, Juliusz i Księżniczka i smok? Dla naszych Czytelników mamy pojedyncze zaproszenia. Sprawdź, czy wygrałaś/-eś.

 • 2018-09-20 Multikino: ona wygrała bilety

  Elbląg. Multikino: ona wygrała bilety

  Reżyser Shane Black („Iron Man 3”) przedstawia widowiskowy film science fiction, który rewolucjonizuje serię o Predatorze. Tym razem spektakularne polowanie przenosi się z odległych zakątków kosmosu wprost na ulice niewielkiego miasteczka na amerykańskiej prowincji. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na ten film. Sprawdź, czy wygrałaś.

To kupisz w pasażu portElu

Obraz na dibond 260x60 cm - Słoneczniki
Fototapety z pejzażami
Fototapety do sypialni
Fototapety z teksturą
Reklama