Poniedziałek 24-09-2018, imieniny Gerarda, Teodora
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Wybory 2018

Sport

Olimpia

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Kultura

Na uczelniach

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Regulamin konkursów portElu

§ 1. POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Konkursy organizowane na łamach Elbląskiej Gazety Internetowej www.portEl.pl nie są grami losowymi w rozumieniu art. 2 ustęp 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych i zakładach wzajemnych.
2. Niniejszy regulamin określa zasady organizacji i warunki uczestnictwa w konkursach, które uczestnik akceptuje poprzez wysłanie zgłoszenia.

§ 2. UCZESTNICY

1. W konkursach nie mogą brać udziału pracownicy firmy BUI SOFTEL, wydawcy Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl oraz członkowie ich rodzin.
2. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na wykorzystanie danych osobowych uczestnika zgodnie z przepisami ustawy z  dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883). Organizatorzy informują uczestników konkursu, że ich dane osobowe będą publikowane na stronie internetowej www.portEl.pl i przekazywane sponsorowi konkursu tylko i wyłącznie na potrzeby danego konkursu.

§ 3. ZGŁOSZENIA

1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.
2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie
3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.
4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.

§ 4. NAGRODY

1. Nagrody w konkursach Elbląskiej Gazety Internetowej www.portEl.pl przyznawane są Czytelnikom, wg zasad ustalanych i podawanych w treści indywidualnie dla każdego konkursu.
2. Potwierdzenia wygranej i sposób odbioru nagrody wysyłane są drogą mailową.
3. Lista laureatów konkursu publikowana jest na stronie internetowej www.portEl.pl .
4. Nagrody rzeczowe należy odbierać osobiście w redakcji portEl.pl mieszczącej się w Elblągu przy ul. 1 Maja 1c. Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30 - 16.30.
5. Odbiór nagród rzeczowych powinien nastąpić w ciągu dwóch tygodni od daty rozstrzygnięcia konkursu.
6. Wyjątek stanowią konkursy, w których nagrodą są bilety do kina lub teatru. Wówczas laureat konkursu odbiera nagrodę osobiście w kasie kina lub teatru po okazaniu dowodu tożsamości i we wskazanym przez organizatora terminie, innym niż określa to niniejszy regulamin.
7. Nagrody nieodebrane we wskazanym przez organizatora terminie nie będą wydawane.
8. Nagrody rzeczowe nie są wysyłane pocztą.
9. Nagrody nie podlegają wymianie.

Wydawca Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl

Aktualne konkursy

Google
Rek
 • 2018-08-24 Multikino: on wygrał bilety

  Elbląg. Multikino: on wygrał bilety

  Pełna rozmachu i emocjonujących podniebnych walk superprodukcja opowiadająca niesamowitą historię Dywizjonu 303 – legendarnych polskich lotników, którzy stali się najskuteczniejszymi pilotami podczas bitwy o Anglię w czasie II wojny światowej. W Multikinie od 17 sierpnia. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na ten film. Sprawdź, czy wygrałeś.

 • 2018-08-20 Światowid: oni wygrali zaproszenie

  Elbląg. Światowid: oni wygrali zaproszenie

  Chcesz pójść do Światowida i za darmo obejrzeć filmy: "Krzysiu. Gdzie jesteś?", "303. Bitwa o Anglię", "Rodziny się nie wybiera"? Dla naszych Czytelników mamy pojedyncze zaproszenia. Sprawdź, czy wygrałaś/-eś.

 • 2018-08-17 Kino na Obcasach: ona wygrała

  Elbląg. Kino na Obcasach: ona wygrała

  Przyjaźń, rodzina, Styl, imprezy, matka i miłość! „Bajecznie bogaci Azjaci!” przedpremierowo 21 sierpnia podczas Kina na Obcasach w Multikinie. Dla naszych Czytelników mamy do wygrania jedno, podwójne zaproszenie. Sprawdź, czy wygrałaś. 

 • 2018-08-13 Światowid: sprawdź czy wygrałeś

  Elbląg. Światowid: sprawdź czy wygrałeś

  Chcesz pójść do Światowida i za darmo obejrzeć filmy: "Rodziny się nie wybiera", "Człowiek, który zabił Don Kichota" i "Jak zostać czarodziejem"? Dla naszych Czytelników mamy pojedyncze zaproszenia. Sprawdź, czy wygrałeś. 

 • 2018-08-10 Multikino: ona wygrała bilety

  Elbląg. Multikino: ona wygrała bilety

  Od 3 sierpnia Multikino zaprezentuje „Odnajdę Cię” - trzymający w napięciu thriller sensacyjny, który zadowoli wszystkich miłośników skandynawskich kryminałów. Daj się porwać historii policjantki, która uwikłana w pogoń za mordercą sama staje się celem jego wyrachowanych ataków. Czy zdoła ocalić siebie i bliskich, zanim będzie za późno? Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na ten film. Sprawdź, czy wygrałaś.

 • 2018-08-10 Poranki: ona wygrała zaproszenie

  Elbląg. Poranki: ona wygrała zaproszenie

  Multikino zaprasza wszystkie dzieci na Poranki. W ten weekend dzieci o godz. 10.30 obejrzą bajkę Psi Patrol. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie (rodzic+dziecko). Sprawdź, czy wygrałaś.

 • 2018-08-06 Koncert: ona wygrała bilety

  Elbląg. Koncert: ona wygrała bilety

  „Amore – mój hołd dla miłości” to hołd, który Andre Rieu swojej miłości do muzyki i obu moim rodzinom – żonie i dzieciom oraz Orkiestrze Johanna Straussa, z którą występuję już ponad 30 lat. Ten wyjątkowy koncert z polskimi napisami w Multikinie już 7 sierpnia o godz. 19. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na koncert. Sprawdź, czy wygrałaś.

 • 2018-08-06 Światowid: one wygrały zaproszenie

  Elbląg. Światowid: one wygrały zaproszenie

  Chcesz pójść do Światowida i za darmo obejrzeć filmy: Jak zostać czarodziejem, Mamma Mia i Książę Czaruś? Dla naszych Czytelników mamy pojedyncze zaproszenia. Sprawdź, czy wygrałaś.

 • 2018-08-06 On wygrał płytę

  Elbląg. On wygrał płytę

  W ubiegłą niedzielę w Bażantarni wystąpił zespół Gryfy, w kolejną wysłuchamy tekstów Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w wykonaniu Sławomira Zygmunta. Dla naszych Czytelników mamy do wygrania dwie płyty. Sprawdź, czy wygrałeś.

 • 2018-08-03 Browar Absztyfikant: wygraj bon lub koszulki

  Elbląg. Browar Absztyfikant: wygraj bon lub koszulki

  4 sierpnia przy ulicy Rzeźnickiej otworzy się Wielokran Absztyfikant, oficjalny pub Browaru Absztyfikant, małego lokalnego browaru, który w 2016 roku założył elblążanin Łukasz Szynkiewicz. Dla naszych Czytelników mamy do wygrania bon na kwotę 40 zł do wykorzystania w pubie (nagroda główna) oraz dwie koszulki Browaru Absztyfikant. Sprawdź, czy wygrałaś/-eś.

 • 2018-08-03 Multikino: on wygrał bilety

  Elbląg. Multikino: on wygrał bilety

  Dziesięć lat po wielkim sukcesie komedii „Mamma Mia!” twórcy filmu ponownie zapraszają na magiczną grecką wyspę Kalokairi, by raz jeszcze spotkać się z ukochanymi postaciami i muzyką zespołu ABBA w zupełnie nowym filmie. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na ten film. Sprawdź, czy wygrałeś.

 • 2018-07-30 Światowid: oni wygrali zaproszenie

  Elbląg. Światowid: oni wygrali zaproszenie

  Chcesz pójść do Światowida i za darmo obejrzeć filmy: Książę Czaruś, Sicario 2 - Soldado i McQueen? Dla naszych Czytelników mamy pojedyncze zaproszenia. Sprawdź, czy wygrałeś/-aś.

 • 2018-07-27 Multikino: ona wygrała bilety

  Elbląg. Multikino: ona wygrała bilety

  Dziesięć lat po wielkim sukcesie komedii „Mamma Mia!” twórcy filmu ponownie zapraszają na magiczną grecką wyspę Kalokairi, by raz jeszcze spotkać się z ukochanymi postaciami i muzyką zespołu ABBA w zupełnie nowym filmie. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na ten film. Sprawdź, czy wygrałaś.

 • 2018-07-27 Olimpia: oni wygrali karnet

  Elbląg. Olimpia: oni wygrali karnet

  Po przegranym meczu z Widzewem Łódź Olimpia Elbląg wystąpi po raz pierwszy w nowym sezonie na własnym podwórku. Mecz odbędzie się w niedzielę, 29 lipca o godz. 18. Przeciwnikiem żółto-biało-niebieskich będą Błękitni Stargard. Dla naszych Czytelników mamy cztery karnety na rundę jesienną. Sprawdź, czy wygrałeś.

To kupisz w pasażu portElu

Kuchnia klasyczna
Kuchnia inna niż inne
Kuchnia nowoczesna
Kuchnia, a aneks kuchenny
Reklama