Środa 20-02-2019, imieniny Leona, Ludomira
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Sport

Olimpia

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Kultura

Na uczelniach

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Regulamin konkursów portElu

§ 1. POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Konkursy organizowane na łamach Elbląskiej Gazety Internetowej www.portEl.pl nie są grami losowymi w rozumieniu art. 2 ustęp 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych i zakładach wzajemnych.
2. Niniejszy regulamin określa zasady organizacji i warunki uczestnictwa w konkursach, które uczestnik akceptuje poprzez wysłanie zgłoszenia.

§ 2. UCZESTNICY

1. W konkursach nie mogą brać udziału pracownicy firmy BUI SOFTEL, wydawcy Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl oraz członkowie ich rodzin.
2. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na wykorzystanie danych osobowych uczestnika zgodnie z przepisami ustawy z  dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883). Organizatorzy informują uczestników konkursu, że ich dane osobowe będą publikowane na stronie internetowej www.portEl.pl i przekazywane sponsorowi konkursu tylko i wyłącznie na potrzeby danego konkursu.

§ 3. ZGŁOSZENIA

1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.
2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie
3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.
4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.

§ 4. NAGRODY

1. Nagrody w konkursach Elbląskiej Gazety Internetowej www.portEl.pl przyznawane są Czytelnikom, wg zasad ustalanych i podawanych w treści indywidualnie dla każdego konkursu.
2. Potwierdzenia wygranej i sposób odbioru nagrody wysyłane są drogą mailową.
3. Lista laureatów konkursu publikowana jest na stronie internetowej www.portEl.pl .
4. Nagrody rzeczowe należy odbierać osobiście w redakcji portEl.pl mieszczącej się w Elblągu przy ul. 1 Maja 1c. Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30 - 16.30.
5. Odbiór nagród rzeczowych powinien nastąpić w ciągu dwóch tygodni od daty rozstrzygnięcia konkursu.
6. Wyjątek stanowią konkursy, w których nagrodą są bilety do kina lub teatru. Wówczas laureat konkursu odbiera nagrodę osobiście w kasie kina lub teatru po okazaniu dowodu tożsamości i we wskazanym przez organizatora terminie, innym niż określa to niniejszy regulamin.
7. Nagrody nieodebrane we wskazanym przez organizatora terminie nie będą wydawane.
8. Nagrody rzeczowe nie są wysyłane pocztą.
9. Nagrody nie podlegają wymianie.

Wydawca Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl

Aktualne konkursy

Google
 • 2019-01-11 Opera: one wygrały zaproszenie

  Elbląg. Opera: one wygrały zaproszenie

  Rok 2019 przywitamy jedną z najbardziej oczekiwanych oper w tym sezonie. Transmisja spektaklu „Adriana Lecouvreur" ze znakomitymi rolami Anny Netrebko, Anity Rachvelishvili oraz Piotra Beczały już w sobotę 12 stycznia o godzinie 18:55 w Kinie Światowid. Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia. Sprawdź, czy wygrałaś.

 • 2019-01-07 Oni wygrali karnet na mecze Startu

  Elbląg. Oni wygrali karnet na mecze Startu

  7 stycznia EKS Start Elbląg zainauguruje drugą rundę rozgrywek PGNiG Superligi kobiet w sezonie 2018/19. Mamy dla naszych czytelników pięć karnetów na mecze elbląskiej drużyny. Sprawdź, czy wygrałaś/-eś.

 • 2019-01-07 Światowid: oni wygrali bilety

  Elbląg. Światowid: oni wygrali bilety

  Chcesz pójść do Światowida i za darmo obejrzeć filmy: Spider-man Uniwersum, Zabawa, zabawa i Sekretny świat kotów? Dla naszych Czytelników mamy pojedyncze zaproszenia. Sprawdź, czy wygrałeś/-aś.

 • 2018-12-28 Bursztynowa Miss - oni wygrali kalendarz

  Elbląg. Bursztynowa Miss - oni wygrali kalendarz

  Dla naszych Czytelników mamy do wygrania pięć kalendarzy ściennych, 13-kartkowych "Bursztynowa Miss Polski 2019". Sprawdź, czy wygrałaś/-eś.

 • 2018-12-21 One wygrały serie: KsiążkoGry lub Lubię czytać ze strzałką

  Elbląg. One wygrały serie: KsiążkoGry lub Lubię czytać ze strzałką

  Wydawnictwo Nowa Era i kultowy magazyn Świerszczyk prezentują nowe serie KsiążkoGry i Lubię czytać ze strzałką. Pokochają je dzieci i rodzice, bo idealnie łączą korzyści płynące z czytania i mądrej zabawy. Dla naszych Czytelników mamy do wygrania po jednej z serii tych książek. Sprawdź, czy wygrałaś.

 • 2018-12-20 Oni wygrali album

  Elbląg. Oni wygrali album

  „Cudze chwalicie, swego nie znacie” - mówi jedno ze często cytowanych przysłów. Każdy, kto zapozna się z najnowszym albumem Ryszarda Siwca poświęconym powiatowi elbląskiemu, będzie mógł śmiało stwierdzić, że to powiedzenie jego już nie dotyczy. Dla naszych Czytelników mamy do wygrania trzy egzemplarze.Sprawdź, czy wygrałaś/-eś.

 • 2018-12-20 Oni wygrali książkę: Na śniegu lub Kto się boi mumii?

  Elbląg. Oni wygrali książkę: Na śniegu lub Kto się boi mumii?

  Całą rodziną czekacie na zimę? Jesteście amatorami białego szaleństwa i lubicie aktywnie spędzać czas? Książka Na śniegu pomoże Wam poznać bliżej i wybrać jedną z pięciu zimowych dyscyplin sportowych. Wydawcą jest Polarny Lis. Dla naszych czytelników mamy do wygrania dwa egzemplarze tej książki. Do wygrania także dwie książki pt. Kto się boi mumii? Sprawdź, czy wygrałaś/-eś.

 • 2018-12-18 Oni wygrali książkę lub grę

  Elbląg. Oni wygrali książkę lub grę

  Nadchodzące święta Bożego Narodzenia oraz Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowe okazje, by w wolnym czasie dzielić się rodzinnymi opowieściami, wspominać minione lata i zajadać się świątecznymi smakołykami, przygotowywanymi według przechowywanych w pamięci dziadków, rodzinnych receptur. Pomogą nam w tym albumy Opowiedz mi dziadku, Opowiedz mi babciu”, które od kilku lat biją w Polsce rekordy popularności. Dla naszych Czytelników mamy do wygrania książki i grę rodzinną. Sprawdź, czy wygrałaś/-eś.

 • 2018-12-18 Lodowisko: oni wygrali bilety

  Elbląg. Lodowisko: oni wygrali bilety

  Lodowisko „Helena” znowu tętni życiem. Z uroków ślizgawki MOSiR-u korzystają elblążanie w różnym wieku. Dla naszych Czytelników mamy pięć podwójnych zaproszeń na weekend. Sprawdź, czy wygrałaś/-eś.

 • 2018-12-14 Opera: oni wygrali zaproszenie

  Elbląg. Opera: oni wygrali zaproszenie

  15 grudnia o godz. 18.55 Kino Światowid zaprasza na transmisję z The Metropolitan Opera w Nowym Jorku. Tego dnia zostanie zaprezentowana zupełnie nowa inscenizacja jednej z najsłynniejszych i najbardziej wzruszających oper Giuseppe Verdiego - "La Traviata". W parę nieszczęśliwych kochanków wcielą się Diana Damrau i Juan Diego Flórez. Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia. Sprawdź, czy wygrałaś/-eś.

 • 2018-12-13 Światowid: one wygrały bilety

  Elbląg. Światowid: one wygrały bilety

  Chcesz pójść do Światowida i za darmo obejrzeć filmy: Miśków dwóch w Nowym Jorku, Kursk i Roma? Dla naszych Czytelników mamy pojedyncze zaproszenia. Sprawdź, czy wygrałaś.

 • 2018-12-03 Światowid: oni wygrali bilety

  Elbląg. Światowid: oni wygrali bilety

  Chcesz pójść do Światowida i za darmo obejrzeć filmy: Narodziny gwiazdy, Eter i Miłość jest wszystkim? Dla naszych Czytelników mamy pojedyncze zaproszenia. Sprawdź, czy wygrałaś/-eś.

 • 2018-12-03 Krużganek Movie: wygraj zaproszenie

  Elbląg. Krużganek Movie: wygraj zaproszenie

  W środę, 5 grudnia o godz. 18 w Galerii EL w ramach cyklu Krużganek Movie odbędzie się emisja filmu Marcina Borchardta "Beksińscy. Album wideofoniczny". Podczas spotkania obecny będzie reżyser projekcji, który opowie ciekawe historie związane z kręceniem filmu. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie.

 • 2018-11-30 Multikino: wygraj bilety

  Elbląg. Multikino: wygraj bilety

  Przystojny Bradley Cooper wciela się w rolę Jacksona Maine’a, gwiazdora muzyki country, którego kariera chyli się ku upadkowi. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na ten film.

To kupisz w pasażu portElu

Polar z haftem
Naszywki
Naszywka GODŁO
Naszywka HERB ELBLĄGA
Reklama