„Karne to loteria”
Zawodniczki Startu, po zaciętym meczu z MKS Urbis Gniezno, mogły się cieszyć z wywalczenia dwóch punktów. - Patrząc na naszą sytuację w tabeli bardzo się cieszymy z tych dwóch punktów, bo były nam one bardzo potrzebne - mówiła po meczu skrzydłowa Weronika Weber.
Brydżyści grali w Braniewie
Czołowi brydżyści Pomorza, Warmii i Mazur wzięli udział w kolejnych mistrzostwach Braniewa, tym razem organizowanych w ramach 32. Finału WOŚP.
Ferie z MOSiR-em pełne atrakcji. Zobacz film
Przez dwa tygodnie dzieci i młodzież z Elbląga mieli okazje spędzać ferie na sportowo podczas bezpłatnych zajęć przygotowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji we współpracy z elbląskimi klubami. Było różnorodnie, aktywnie i każdy uczestnik z pewnością znalazł coś dla siebie. Zobacz filmowe podsumowanie ferii.
Wysoka wygrana Silvantu
Piłkarze ręczni Silvant Handball Elbląg udanie rozpoczęli rundę rewanżową. Podopieczni Damiana Malandy i Mikołaja Kupca pokonali przed własną publicznością SPR Wybrzeże II Gdańsk 33:19.
Ważne dwa punkty Startu
Piłkarki ręczne Startu zremisowały w regulaminowym czasie gry z MKS Urbis Gniezno 28:28 i do wyłonienia zwycięzcy potrzebne były rzuty karne. W tych lepsze były elblążanki i to one cieszyły się z bardzo ważnych dwóch punktów. Zobacz zdjęcia.
Prezent dla trenera
Dziś (7 lutego) trener Olimpii Przemysław Gomułka obchodzi urodziny. Jego podopieczni „sprezentowali“ mu zwycięstwo w sparingu nad lokalnym rywalem Concordią. Zobacz zdjęcia.
Taneczny sprawdzian dla młodych sportowców. OTTS „Jantar” już 16 marca w Elblągu
Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu zaprasza 16 marca 2024 roku na Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego „Jantar”. Młodzi tancerze z całego kraju walczyć będą o punkty, które pozwolą im podwyższyć swoje kategorie taneczne.
Coraz bliżej do Meble Wójcik Ultra Wysoczyzna!
Nieco ponad dwa miesiące pozostały do trzeciej edycji jednej z największych imprez biegowych w regionie - Meble Wójcik Ultra Wysoczyzna. Na pięknych ścieżkach Wysoczyzny Elbląskiej rywalizować będzie ponad 1000 zawodników z całego kraju. Impreza odbędzie się 20 kwietnia, a Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl jest jej patronem medialnym. Zobacz zdjęcia z poprzedniej edycji.
Szczypiorniści Silvantu wracają do gry
W środowy wieczór (7 lutego) zawodnicy Silvant Handball Elbląg wrócą do walki o ligowe punkty. Cel drużyny pozostał niezmienny, a jest nim awans do I ligi.
Telewizyjny mecz Startu
W środowy wieczór (7 lutego) zawodniczki Startu zmierzą się w hali przy al. Grunwaldzkiej z bardzo dobrze spisującą się w tym sezonie drużyną MKS Urbis Gniezno. Spotkanie będzie transmitowane na jednym z kanałów Polsatu Sport.
KarnawaLove Party, czyli impreza na lodowisku Helena
Jak świętować, to tylko podwójnie. W najbliższy piątek, 9 lutego, o 18:00 na lodowisku Helena rozpocznie się tematyczna impreza KarnawaLove Party. To półtorej godziny dobrej zabawy połączonej z muzyką, konkursami i atrakcjami.
Twoje dziecko ma dużo niespożytej energii? Zapisz je na zajęcia taneczne!
U dzieci już w najmłodszych latach kształtuje się charakter i poprzez poznawanie różnych rzeczy odkrywają one swoje pasje. Jest to dobry moment na wybór dodatkowych zajęć, które mogą przełożyć się później na całe ich życie. W Centrum Tańca Promyk wychodzimy z propozycją Dziecięcej Akademii Tańca skierowanej do 5-6 latków.
Zagrają dla Waldka, który walczy o życie
W Elblągu 9 lutego odbędzie się charytatywny turniej koszykówki 3 na 3 pod patronatem najbardziej znanego elbląskiego koszykarza Przemysława Zamojskiego. Organizatorzy chcą w ten sposób pomóc Waldemarowi Głodnickiemu, choremu na nowotwór mózgu policjantowi, który walczy o życie.
Skromne zwycięstwo z czwartoligowcem
- Dziś momentami wyglądało to, tak jak ja chcę, momentami traciliśmy kontrolę - mówił Przemysław Gomułka, trener Olimpii Elbląg po niedzielnym sparingu z Gryfem Słupsk. Olimpijczycy pokonali wicelidera pomorskiej IV ligi.
Rzucać w tarczę, wygrać puchar
Tarcza i lotki. Brzmi jak przepis na doskonały sposób spędzenia wolnego czasu. Ponad 100 zawodników z północnej Polski rywalizuje w Elblągu w zawodach Pucharu Polski w darta. Zobacz zdjęcia.
Startowe potyczki
Ferie zimowe zbliżają się ku końcowi. W czwartkowe popołudnie (1 lutego) odwiedziliśmy młode talenty podczas ich ostatniego spotkania z piłkarkami ręcznymi Startu. Kto się lepiej bawił? Zobacz zdjęcia.
Elbląskie Święto Darta, czyli trzy dni zmagań przy tarczy
Elbląska Kuźnia Darta zaprasza wszystkich miłośników gry w darta na trzydniowe wydarzenie w Elblągu, które obiecuje intensywną rywalizację i niezapomniane emocje.
Dmuchańce tylko do niedzieli
Dmuchane tory przeszkód w czasie drugiego tygodnia ferii umilają czas mieszkańcom Elbląga. Gwarantują dobrą zabawę na terenie strefy rekreacyjnej i na basenie sportowym. Z przygotowanej atrakcji można skorzystać w Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka tylko do najbliższej niedzieli, 4 lutego, w cenie standardowego biletu na basen.
Sportowy weekend z portEl.pl
W nadchodzący weekend w naszym mieście odbędzie się trzydniowe Elbląskie Święto Darta. W Elblągu kolejne mecze kontrolne rozegrają piłkarze.
Pieniądze na modernizację stadionu? Ministerstwo Sportu milczy
Co dalej z pieniędzmi na modernizację na Stadionu Miejskiego przy ul. Agrykola? Minister sportu i turystyki w rządzie Prawa i Sprawiedliwości przyznał dofinansowanie. Aktualny minister milczy w tej sprawie.
Tabele i terminarze
Piłka nożna III liga 2025/2026ORLEN Superliga kobiet 2025/2026Piłka ręczna I liga kobiet 2025/2026Piłka ręczna I liga mężczyzn 2025/2026Piłka nożna IV liga 2024/2025To się czyta
To się komentuje
Bądź na bieżąco, subskrybuj newsletterFotoreportEl























