UWAGA!

----
Jechali zdecydowanie za szybko

Jechali zdecydowanie za szybko

2020-06-04 14:43

Tylko wczoraj (3 czerwca) policjanci  zatrzymali 6 kierujących, którzy przekroczyli  dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h.

Poszukiwany listem gończym - Jerzy Cichocki

Poszukiwany listem gończym - Jerzy Cichocki

2020-06-04 12:47

Sąd Rejonowy w Elblągu, za przestępstwo z art. 59 ust. 3 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii  poszukuje listem gończym Jerzego Cichockiego.

Jak nie stracić 60 tysięcy złotych

Jak nie stracić 60 tysięcy złotych

2020-06-04 10:53

Mechanizmy transakcji walutowych i pomnażania swoich oszczędności poprzez internet wymagają przede wszystkim wiedzy i umiejętności poruszania się w tej dziedzinie. Ostatnio zawirowania na rynkach walut spowodowane pandemią doprowadziły do tego, że wiele osób chciało spróbować swoich sił na rynkach finansowych. Z różnym skutkiem.

Bej zaczyna służbę w elbląskiej policji

Bej zaczyna służbę w elbląskiej policji

2020-06-04 10:45

Nowy policjant o imieniu Bej zacznie służbę w elbląskiej jednostce. Przeszedł pozytywnie wszystkie egzaminy i jest chętny do nowych wyzwań. 

Zmieniał ceny na towarach, a… nie pracował w sklepie

Zmieniał ceny na towarach, a… nie pracował w sklepie

2020-06-02 14:52

Pewien 40-latek z Elbląga na jakiś czas zapamięta swoją wizytę w jednym z hipermarketów. Mężczyzna przyszedł do sklepu chwilę po godzinie 9, a godzinę później siedział już w policyjnym radiowozie. Powodem były samoprzylepne naklejki z wydrukowaną ceną.

Włamywacz zatrzymany. Ma na koncie 18 włamań

Włamywacz zatrzymany. Ma na koncie 18 włamań

2020-06-01 15:46

Policjanci zatrzymali 41-letniego mężczyznę. Jest on podejrzany o dokonanie 18 kradzieży. Jego łupem padały rowery, elektronarzędzia i inne wartościowe przedmioty. Policjanci odzyskali już znaczną część tego, co ukradł mężczyzna.

Już trudno, dojadę na samej feldze…

Już trudno, dojadę na samej feldze…

2020-06-01 15:31

Policjanci z prewencji zatrzymali do kontroli mężczyznę kierującego oplem astrą. Powodem zatrzymania było to, że w jednym kole opla brakowało… opony, a mężczyzna mimo to jechał na samej feldze.

Na widok radiowozu zaczęli wyrzucać zawiniątka z marihuaną

Na widok radiowozu zaczęli wyrzucać zawiniątka z marihuaną

2020-06-01 13:44

Policjanci patrolujący ulice Elbląga przejeżdżali przez parking przy ul. Wiejskiej. Postanowili skontrolować jedno z aut, w którym siedziało kilku młodych mężczyzn.

Dwa przekroczenia prędkości

Dwa przekroczenia prędkości

2020-05-29 14:18

Dwóch kierujących rozstało się ze swoimi prawami jazdy na najbliższe 3 miesiące. Powód: przekroczyli dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h.  

Uzupełniające wybory ławników

Uzupełniające wybory ławników

2020-05-28 15:21

74 miejsca czekają na osoby, które chcą zostać ławnikami w elbląskich sądach. Urząd Miejski ogłosił nabór chętnych na podstawie wniosku prezesa Sądu Okręgowego w Elblągu. Zgłoszenia są przyjmowane do 30 czerwca. O czym warto wiedzieć?

Kierujący ukarani przez elbląski sąd

Kierujący ukarani przez elbląski sąd

2020-05-28 14:06

Gdy osoba odmawia przyjęcia mandatu lub gdy wykroczenie jest rażące, a jego sprawca był już karany mandatami, policjanci mogą skierować wniosek o ukaranie takiej osoby przez sąd. Pokazujemy dwa przypadki wyroków, jakie zapadły w maju.

Nocne odgłosy piłowania i narkotyki w mieszkaniu

Nocne odgłosy piłowania i narkotyki w mieszkaniu

2020-05-27 19:18

Chwilę po północy dobywające się z mieszkania odgłosy piłowania i głośne zachowanie mężczyzn skupiły na sobie uwagę policjantów. Sytuacja miała miejsce w jednym z mieszkań przy al. Grunwaldzkiej w Elblągu.

Jak rowerzysta szlaban uszkodził. Szuka go policja

Jak rowerzysta szlaban uszkodził. Szuka go policja

2020-05-27 14:14

Elbląscy policjanci po raz kolejny poszukują sprawcy uszkodzenia szlabanu. Tym razem sprawa dotyczy nietypowego wydarzenia z okolic budynku przy ul. Robotniczej 94. Zobacz film.

Surowa kara za nadmierną prędkość

Surowa kara za nadmierną prędkość

2020-05-26 14:21

35-letni mężczyzna został ukarany przez sąd za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym. Wyrok to grzywna w wysokości 4 tysięcy złotych.

Kolejny pirat drogowy wyeliminowany

Kolejny pirat drogowy wyeliminowany

2020-05-26 13:27

Policjanci z elbląskiej „Grupy speed” zatrzymali 36-latka, który kierował osobowym fordem. Mężczyzna jechał 166 km/h w miejscu gdzie jest ograniczenie do 90 km/h. Teraz mężczyzna odpowie nie tylko za przekroczenie prędkości.

Zatrzymani za kradzieże i paserstwo

Zatrzymani za kradzieże i paserstwo

2020-05-26 13:09

Sześć osób zatrzymanych, a wśród nich sprawcy kradzieży, włamań i paserzy. Ich łupem padały głownie elektronarzędzia o łącznej wartości kilkunastu tysięcy złotych. Sprawców zatrzymała braniewska policja. 

Mama w pracy

Mama w pracy

2020-05-26 12:59

Dzień Matki jest okazją do przypomnienia jak wiele kobiet pełni służbę godząc życie zawodowe z życiem rodzinnym i rolą mamy. Kobiety w Służbie Więziennej podejmują trudne wyzwania.

Tak zakończyli wyprawę nad morze

Tak zakończyli wyprawę nad morze

2020-05-25 16:23

O dużym szczęściu może mówić pewien 19-latek spod Warszawy, który postanowił zawieźć znajomych nad morze. 5-osobowa grupa dojechała tylko do Elbląga. Mężczyzna, najprawdopodobniej na skutek zbyt dużej prędkości, stracił panowanie nad autem i odbił się od barier ochronnych i zatrzymał na pasie zieleni.

Policyjna „Grupa speed” eliminuje z ruchu drogowych piratów

Policyjna „Grupa speed” eliminuje z ruchu drogowych piratów

2020-05-25 16:21

W czasie weekendu aż 10 kierujących pożegnało się ze swoim prawem jazdy na najbliższe 3 miesiące. Powód: przekroczenie dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h. Policyjna „Grupa speed” zatrzymywała też takich kierujących, którzy jechali z prędkością blisko 120 km/h w miejscu gdzie jest ograniczenie do 40 lub 50 km/h.

Tym razem nie amerykański generał a… kobieta w mundurze

Tym razem nie amerykański generał a… kobieta w mundurze

2020-05-22 09:51

„Za mundurem panny sznurem” – tak głosiło kiedyś pewne powiedzenie. Jak się okazuje 2020 rok przynosi nowe zaskakujące sytuacje. Do tej pory ofiarą „amerykańskiego generała” padały kobiety. Tym razem oszust „nabrał” mężczyznę z Elbląga. W rozmowie z nim podał się za amerykańskiego żołnierza, ale płci pięknej.

Reklama