Niedziela 23-09-2018, imieniny Bogusława, Tekli. Pierwszy dzień jesieni
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Wybory 2018

Sport

Olimpia

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Kultura

Na uczelniach

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Elblążanie na Instagramie
 • 2018-09-17 Tu warto studiować!

  Elbląg. Tu warto studiować!

  Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna w Elblągu prowadzi rekrutację na studia. Uczelnia oferuje kształcenie na poziomie studiów I stopnia (studia licencjackie), studia II stopnia (studia magisterskie), jednolite studia magisterskie. W ofercie znajduje się także szeroki wybór kierunków studiów podyplomowych. Nie czekaj, wybierz swój kierunek!

 • 2018-09-14 Są jeszcze wolne miejsca na bezpłatnych studiach w Elblągu

  Elbląg. Są jeszcze wolne miejsca na bezpłatnych studiach w Elblągu

  Rekrutacja na studia to obecnie temat numer jeden dla absolwentów szkół średnich. Od tej decyzji zależy w dużej mierze ich przyszłość na gruncie zawodowym. Choć wybrany kierunek studiów czy specjalność nie zawsze determinują wykonywany później zawód, to jednak większych problemów ze znalezieniem perspektywicznej i dobrze płatnej pracy nie mają (i raczej mieć nie będą) absolwenci kierunków inżynierskich czy związanych z rachunkowością. Podobne perspektywy zatrudnienia czekają na absolwentów kierunków filologicznych.

 • 2018-09-11 Dziś wyniki matur poprawkowych - czekamy na Ciebie!

  Elbląg. Dziś wyniki matur poprawkowych - czekamy na Ciebie!

  Nadszedł dzień ogłoszenia wyników matur poprawkowych! Gratulujemy wszystkim tym, którym się udało i wkrótce otrzymają świadectwo dojrzałości. Zdany egzamin maturalny otwiera wam drogę na wymarzone studia. Nie martwcie się, że w niektórych uczelniach nabór został już zamknięty - Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu wydłużyła rekrutację do 19 września 2018 r.

 • 2018-09-07 Fajna kasa dla studentów?

  Elbląg. Fajna kasa dla studentów?

  Studia dzienne w PWSZ w Elblągu, tak jak w innych publicznych uczelniach są bezpłatne. Jednak już samo życie studenckie trochę kosztuje, zwłaszcza gdy uczelnia znajduje się poza miejscem zamieszkania. Studia w elbląskiej PWSZ można jednak odbyć za darmo, a nawet w trakcie nich nieźle zarobić! Jak to możliwe?

 • 2018-08-08 Administracja skarbowa – pożądany kierunek już w PWSZ w Elblągu!

  Elbląg. Administracja skarbowa – pożądany kierunek już w PWSZ w Elblągu!

  Administracja skarbowa to nowa propozycja Instytutu Ekonomicznego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu, która od najbliższego roku akademickiego prowadzona będzie w ramach kierunku Administracja. Studia na tej specjalności są bezpłatne, prowadzone w trybie dziennym, trwają 3,5 roku i kończą się tytułem licencjata.

 • 2018-07-10 Takich magistrów jeszcze w Elblągu nie było

  Elbląg. Takich magistrów jeszcze w Elblągu nie było

  29 absolwentów kierunku pedagogika, specjalność pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z arteterapią oraz wczesne wspomaganie rozwoju dziecka w PWSZ w Elblągu odebrało dziś dyplomy. To pierwsi studenci z tytułem magistra w historii tej uczelni. Zobacz zdjęcia.

 • 2018-07-05 Tu warto studiować!

  Elbląg. Tu warto studiować!

  Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna w Elblągu prowadzi rekrutację na studia. Uczelnia oferuje kształcenie na poziomie studiów I stopnia (studia licencjackie), studia II stopnia (studia magisterskie) i jednolite studia magisterskie. W ofercie znajduje się także szeroki wybór kierunków studiów podyplomowych. Nie czekaj, wybierz swój kierunek!

 • 2018-06-29 PWSZ: Dwudziestolatka z szansą na rozwój

  Elbląg. PWSZ: Dwudziestolatka z szansą na rozwój

  - Może martwić liczba studentów w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu, ale nowa ustawa o szkolnictwie wyższym jest dla takich uczelni szansą rozwoju – przekonywał w Elblągu Sebastian Skuza, wiceminister nauki i szkolnictwa wyższego. Dzisiaj elbląska PWSZ świętuje uroczyście jubileusz 20-lecia.

 • 2018-06-29 EUH-E zapewni lepsze warunki kształcenia praktycznego

  Elbląg. EUH-E zapewni lepsze warunki kształcenia praktycznego

  Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna w Elblągu realizuje projekt „Przebudowa i rozbudowa infrastruktury dydaktycznej Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej w Elblągu poprzez utworzenie Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.

 • 2018-06-13 Ruszyła rekrutacja na bezpłatne studia w PWSZ w Elblągu

  Elbląg. Ruszyła rekrutacja na bezpłatne studia w PWSZ w Elblągu

  4 instytuty, 11 kierunków, 26 specjalności, studia magisterskie, inżynierskie i licencjackie w trybie dziennym, popołudniowym i zaocznym – jest z czego wybierać!

 • 2018-06-12 W sieci nikt nie jest anonimowy

  Elbląg. W sieci nikt nie jest anonimowy

  Hejt - niebezpieczne narzędzie w rękach każdego użytkownika Internetu. Przypadki mowy nienawiści, poniżania, wyśmiewania czy stalkingu są codziennym zjawiskiem i zawsze prowadzą do przykrych konsekwencji. Według wyników ankiety, przeprowadzonej wśród uczniów elbląskich szkół podstawowych i gimnazjów, aż 50 proc. przypadków cyberprzemocy nie jest zgłaszanych do rodziców, przyjaciół bądź nauczycieli.

 • 2018-06-09 To była dobra zabawa ze szczyptą rywalizacji

  Elbląg. To była dobra zabawa ze szczyptą rywalizacji

  Rywalizacja między wydziałami to tylko przykrywka dla uczelnianej integracji i dobrej zabawy. Słoneczne Nadbrzeże przejęli elbląscy studenci, by zmierzyć się w zawodach zorganizowanych przez klub uczelniany Akademickiego Związku Sportowego Państwowej Wyższej Szkoły w Elblągu. Zobacz więcej zdjęć. 

 • 2018-05-29 EUH-E rozbudowuje się o Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej

  Elbląg. EUH-E rozbudowuje się o Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej

  Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna w Elblągu realizuje projekt „Przebudowa i rozbudowa infrastruktury dydaktycznej Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej w Elblągu poprzez utworzenie Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.

 • 2018-05-18 Skromne święto studentów

  Elbląg. Skromne święto studentów

  Bez koncertów plenerowych, bez atrakcji dla mieszkańców Elbląga i tylko dwa dni. Tegoroczne Turbinalia – było nie było święto elbląskich studentów – zapowiadają się wyjątkowo (nawet jak na elbląskie standardy) skromnie. Impreza odbędzie się w dniach 22-23 maja i będzie przeznaczona głównie dla studentów.

Google
Rek
 • 2018-09-03 Studenci z Karlsruhe na elbląskiej uczelni

  Elbląg. Studenci z Karlsruhe na elbląskiej uczelni

  Już po raz trzynasty Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu przez trzy tygodnie organizuje warsztaty informatyczne dla niemieckich studentów z Walter-Eucken-Schule.

 • 2018-07-12 Co dalej z ciepłem w Elblągu?

  Elbląg. Co dalej z ciepłem w Elblągu?

  W poniedziałek 16 lipca o godz. 12 trójmiejski oddział Stowarzyszenia Młodzi dla Polski organizuje panel dyskusyjny pn. „Co dalej z ciepłem?” w Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej.

 • 2018-05-23 20 km na XX-lecie PWSZ

  Elbląg. 20 km na XX-lecie PWSZ

  Już 26 maja rusza Rowerowy Rajd PWSZ w Elblągu. Uczestnicy będą mieli do pokonania około 20 kilometrów symbolizujących 20-lecie uczelni. Cykliści wystartują o godz. 11 z parkingu przy ul. Wojska Polskiego, kolejno przejadą ulicami: Bema, Armii Krajowej, Browarną, Mazurską aż do Nowakowa.

 • 2018-05-22 Uczucia i toleracja w relacjach międzyludzkich

  Elbląg. Uczucia i toleracja w relacjach międzyludzkich

  Wydział Administracji i Nauk Społecznych Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej w Elblągu zaprasza rodziców na bezpłatne warsztaty w ramach kierunku pedagogika pod hasłem „Uczucia i toleracja w relacjach międzyludzkich". Warsztaty odbędą się 27 maja o godz. 10 w siedzibie uczelni przy ul. Lotniczej 2. Wstęp wolny.

 • 2018-05-18 Studenci przejdą ulicami Elbląga

  Elbląg. Studenci przejdą ulicami Elbląga

  W najbliższy wtorek (22 maja) w godz. 12-13 studenci przejdą ulicami Elbląga w ramach pochodu "Turbinalia 2018". Informujemy, że z uwagi na przemarsz studentów na niektórych ulicach miasta mogą wystąpić utrudnienia w ruchu.

 • 2018-05-14 Św. Jan Paweł II inspiracją dla ludzi nauki

  Elbląg. Św. Jan Paweł II inspiracją dla ludzi nauki

  10 maja już po raz trzynasty odbyła się międzyuczelniana konferencja naukowa zatytułowana „Ku rzeczom nowym naszych czasów – inspiracje św. Jana Pawła II dla współczesności”.

 • 2018-05-08 O Janie Pawle II na konferencji

  Elbląg. O Janie Pawle II na konferencji

  Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu, Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna w Elblągu i Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Elbląskiej w Elblągu zapraszają na XIII Międzyuczelnianą Konferencję Naukową "Inspiracje Jana Pawła II dla współczesności", która odbędzie się w czwartek, 10 maja o godz. 12 w auli PWSZ w Elblągu, aleja Grunwaldzka 137.

 • 2018-04-30 Święto Konstytucji w PWSZ

  Elbląg. Święto Konstytucji w PWSZ

  - Konstytucja jest dokumentem najważniejszym w państwie, a traktuje się ją jak kawałek papieru, co nie powinno mieć miejsca – mówił dr hab. Piotr Uziębło podczas obchodów święta Konstytucji 3 Maja w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu. Uczelnia z uwago na długi weekend świętowała już 26 kwietnia.

 • 2018-04-24 Obchody 227. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

  Elbląg. Obchody 227. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

  Rektor PWSZ w Elblągu zaprasza na obchody 227. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Uroczystość odbędzie się w czwartek, 26 kwietnia o godz. 14 w auli PWSZ w Elblągu przy al. Grunwaldzkiej 137.

 • 2018-04-19 Festiwal Nauki już za tydzień

  Elbląg. Festiwal Nauki już za tydzień

  W czwartek, 26 kwietnia w godz. 9 – 14 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu po raz kolejny serdecznie zaprasza na piknik naukowy organizowany w budynku uczelni przy al. Grunwaldzkiej 137.

 • 2018-04-19 Dyplomatorium absolwentów pielęgniarstwa EUH-E

  Elbląg. Dyplomatorium absolwentów pielęgniarstwa EUH-E

  Rektor Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej w Elblągu prof. dr Zdzisław Dubiella i dziekan wydziału Nauk o Zdrowiu EUH-E prof. zw. dr hab. Jan Talar zapraszają na uroczyste wręczenie dyplomów absolwentom kierunku pielęgniarstwo studiów I stopnia. Wydarzenie odbędzie się w dniu 20 kwietnia w auli 215 (I piętro) o godz. 17 w EUH-E przy ulicy Lotniczej 2.

 • 2018-04-16 Studenci zaprezentują swoje prace

  Elbląg. Studenci zaprezentują swoje prace

  W czwartek (19 kwietnia) o godz. 13.30 w Galerii Filar Sztuki PWSZ w Elblągu przy al. Grunwaldzkiej 137 odbędzie się wernisaż prac „Grafiki studenckiej”.

 • 2018-04-16 W EUH-E o porcie Elbląg

  Elbląg. W EUH-E o porcie Elbląg

  Rektor Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej w Elblągu, prof. dr Zdzisław Dubiella i dziekan Wydziału Administracji i Nauk Społecznych Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej w Elblągu, prof. zw. dr hab. Andrzej Sylwestrzak zapraszają do udziału w seminarium naukowym na temat "Setnej rocznicy Niepodległości Polski. Port Elbląg i drogi wodne północno - wschodniej Polski - wczoraj, dziś i jutro". Seminarium odbędzie się 19 kwietnia o godz. 9:30 w siedzibie uczelni przy ul. Lotniczej 2 w Elblągu w auli 12L. Wstęp wolny.

 • 2018-03-26 Studenci spotkają się z dyplomatką ambasady USA

  Elbląg. Studenci spotkają się z dyplomatką ambasady USA

  We wtorek, 27 marca w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu odbędzie się spotkanie studentów z dyplomatką Ambasady USA w Warszawie, panią Sonnet Frisbie - Second Secretary - Consul, Trade and Investment Officer.

To kupisz w pasażu portElu

Pieczątki Trodat
Clinex Grill
Pieczątki Firmowe
Wyprawka Szkolna
Reklama