Poniedziałek 21-01-2019, imieniny Agnieszki, Jarosława. Dzień Babci
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Sport

Olimpia

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Kultura

Na uczelniach

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

 • 2018-12-31 Trwa budowa Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej w EUH-E

  Elbląg. Trwa budowa Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej w EUH-E

  Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna w Elblągu realizuje projekt „Przebudowa i rozbudowa infrastruktury dydaktycznej Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej w Elblągu poprzez utworzenie Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej”, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.

 • 2018-11-30 EUH-E rozbudowuje się o Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej

  Elbląg. EUH-E rozbudowuje się o Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej

  Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna w Elblągu realizuje projekt „Przebudowa i rozbudowa infrastruktury dydaktycznej Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej w Elblągu poprzez utworzenie Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej”, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.

 • 2018-10-30 Rusza budowa Centrum Symulacji w EUH-E

  Elbląg. Rusza budowa Centrum Symulacji w EUH-E

  Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna rozpoczyna budowę Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej. Inwestycja warta około 20 milionów złotych ma być gotowa do końca września przyszłego roku.

 • 2018-10-25 Studenci na progu XXII wieku

  Elbląg. Studenci na progu XXII wieku

  Jak komputery się uczą? Jak rozwija się sztuczna inteligencja czy inteligencja geoprzestrzenna? O tym m.in. mogli się dowiedzieć studenci i uczniowie szkół ponadgimnazjalnych podczas pierwszego dnia konferencji, organizowanej w PWSZ  przez elbląskie koło Międzynarodowego Instytutu Inżynierów Elektryków i Elektroników. To światowa organizacja, zrzeszająca 400 tysięcy członków na całym świecie, w Polsce należy do niej ponad 1000 osób. Zobacz zdjęcia z konferencji.

 • 2018-10-18 Studenci będą dyskutować o innowacji

  Elbląg. Studenci będą dyskutować o innowacji

  Studenci Koła Naukowego IEEE Elblag Student Branch działającego w Instytucie Informatyki Stosowanej im. Krzysztofa Brzeskiego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu są w trakcie przygotowań do wydarzenia IEEE Students & Young Professionals Meeting, które odbędzie się w dniach 25-27 października na elbląskiej uczelni. Jest to trzecia edycja ogólnopolskiego wydarzenia i w tym roku to elbląskim studentom przypadła jego organizacja.

 • 2018-09-29 W tym roku "rządzą" pielęgniarki

  Elbląg. W tym roku "rządzą" pielęgniarki

  Dziś (29 września) początek roku akademickiego świętowała Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna. Oprócz władz uczelni i nauczycieli akademickich na sali licznie zgromadzili się studenci. Najliczniejszą grupę stanowiły studentki pielęgniarstwa. Nam opowiedziały o blaskach i cieniach tego zawodu. Zobacz zdjęcia.

 • 2018-09-28 Dla nich to nowy rozdział w życiu

  Elbląg. Dla nich to nowy rozdział w życiu

  Uroczyste "Gaudeamus" zaśpiewali dziś (28 września) nauczyciele akademiccy i studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu. Uroczystość zamknęła obchody jubileuszu 20-lecia uczelni. Dla większości studentów obecnych na 21. inauguracji roku akademickiego było to nowe doświadczenie. Sprawdziliśmy, czy mają jakieś obawy, a może cieszą się na myśl o studiowaniu? Mówią przecież, że studia to najpiękniejszy okres w życiu człowieka. Zobacz zdjęcia.

 • 2018-09-27 20 wiśni na dwudziestolecie PWSZ

  Elbląg. 20 wiśni na dwudziestolecie PWSZ

  Po jednym drzewie na każdy rok istnienia uczelni. Czyli dwadzieścia – tyle wiśni zasadziła kadra naukowa Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w parku im. generała Bolesława Nieczuja-Ostrowskiego. Zobacz zdjęcia.

 • 2018-09-26 Ostatnie dni rekrutacji – nie czekaj, wybierz swój kierunek w EUH-E!

  Elbląg. Ostatnie dni rekrutacji – nie czekaj, wybierz swój kierunek w EUH-E!

  Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna w Elblągu prowadzi rekrutację na studia. Uczelnia oferuje kształcenie na poziomie studiów I stopnia (studia licencjackie), studiów II stopnia (studia magisterskie) i jednolitych studiów magisterskich. W ofercie znajduje się także szeroki wybór kierunków studiów podyplomowych. Nie czekaj, wybierz swój kierunek!

 • 2018-09-17 Tu warto studiować!

  Elbląg. Tu warto studiować!

  Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna w Elblągu prowadzi rekrutację na studia. Uczelnia oferuje kształcenie na poziomie studiów I stopnia (studia licencjackie), studia II stopnia (studia magisterskie), jednolite studia magisterskie. W ofercie znajduje się także szeroki wybór kierunków studiów podyplomowych. Nie czekaj, wybierz swój kierunek!

 • 2018-09-14 Są jeszcze wolne miejsca na bezpłatnych studiach w Elblągu

  Elbląg. Są jeszcze wolne miejsca na bezpłatnych studiach w Elblągu

  Rekrutacja na studia to obecnie temat numer jeden dla absolwentów szkół średnich. Od tej decyzji zależy w dużej mierze ich przyszłość na gruncie zawodowym. Choć wybrany kierunek studiów czy specjalność nie zawsze determinują wykonywany później zawód, to jednak większych problemów ze znalezieniem perspektywicznej i dobrze płatnej pracy nie mają (i raczej mieć nie będą) absolwenci kierunków inżynierskich czy związanych z rachunkowością. Podobne perspektywy zatrudnienia czekają na absolwentów kierunków filologicznych.

 • 2018-09-11 Dziś wyniki matur poprawkowych - czekamy na Ciebie!

  Elbląg. Dziś wyniki matur poprawkowych - czekamy na Ciebie!

  Nadszedł dzień ogłoszenia wyników matur poprawkowych! Gratulujemy wszystkim tym, którym się udało i wkrótce otrzymają świadectwo dojrzałości. Zdany egzamin maturalny otwiera wam drogę na wymarzone studia. Nie martwcie się, że w niektórych uczelniach nabór został już zamknięty - Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu wydłużyła rekrutację do 19 września 2018 r.

 • 2018-09-07 Fajna kasa dla studentów?

  Elbląg. Fajna kasa dla studentów?

  Studia dzienne w PWSZ w Elblągu, tak jak w innych publicznych uczelniach są bezpłatne. Jednak już samo życie studenckie trochę kosztuje, zwłaszcza gdy uczelnia znajduje się poza miejscem zamieszkania. Studia w elbląskiej PWSZ można jednak odbyć za darmo, a nawet w trakcie nich nieźle zarobić! Jak to możliwe?

 • 2018-08-08 Administracja skarbowa – pożądany kierunek już w PWSZ w Elblągu!

  Elbląg. Administracja skarbowa – pożądany kierunek już w PWSZ w Elblągu!

  Administracja skarbowa to nowa propozycja Instytutu Ekonomicznego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu, która od najbliższego roku akademickiego prowadzona będzie w ramach kierunku Administracja. Studia na tej specjalności są bezpłatne, prowadzone w trybie dziennym, trwają 3,5 roku i kończą się tytułem licencjata.

Google
 • 2019-01-09 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu już gra z WOŚP

  Elbląg. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu już gra z WOŚP

  Co roku społeczność akademicka elbląskiej PWSZ włącza się w zbiórkę organizowaną przez Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Tegoroczna edycja wydarzenia przebiegła pod hasłem „Loteria dobroci”.

 • 2018-12-12 W święta dzielą się z innymi

  Elbląg. W święta dzielą się z innymi

  Okres Świąt Bożego Narodzenia to bardzo wyjątkowy i magiczny czas. Są to chwile, kiedy w sercach każdego z nas budzi się to co dobre, i tą dobrocią chcemy się dzielić z innymi. Jak co roku, również i tym razem studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej Elblągu podejmują różnego rodzaju przedsięwzięcia charytatywne.

 • 2018-11-22 Bezpłatne szkolenie dla pielęgniarek i położnych

  Elbląg. Bezpłatne szkolenie dla pielęgniarek i położnych

  Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna w Elblągu zaprasza na bezpłatne szkolenia specjalizacyjne dla pielęgniarek i położnych. Celem szkoleń jest podniesienie kwalifikacji zawodowych w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki dla pielęgniarek oraz pielęgniarstwa neonatologicznego dla pielęgniarek i położnych w dziedzinie:

 • 2018-11-19 Dyskutowali o handlu ludźmi

  Elbląg. Dyskutowali o handlu ludźmi

  W piątek (16 listopada) odbyło się sympozjum naukowe pt. Oferta pracy czy handel ludźmi. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Elbląską Uczelnię Humanistyczno-Ekonomiczną, Placówkę Straży Granicznej w Elblągu i Urząd Miejski w Elblągu.

 • 2018-11-09 100 lat Niepodległej w PWSZ

  Elbląg. 100 lat Niepodległej w PWSZ

  Wczoraj (8 listopada) w wypełnionej po brzegi auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu po raz kolejny zabrzmiał Mazurek Dąbrowskiego. Tak uczelnia rozpoczęła świętowanie 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę.

 • 2018-11-05 100 lat Niepodległej w PWSZ

  Elbląg. 100 lat Niepodległej w PWSZ

  Rektor PWSZ w Elblągu zaprasza na uroczyste obchody Święta Odzyskania Niepodległości przez Polskę, które odbędą się 8 listopada o godz. 14 w auli PWSZ w Elblągu przy alei Grunwaldzkiej 137. Spotkanie zatytułowane jest: "100 lat Niepodległej".

 • 2018-10-02 Obcokrajowcy studiują w Elblągu

  Elbląg. Obcokrajowcy studiują w Elblągu

  Wzorem lat ubiegłych również i w tym roku elbląska PWSZ-tka w swoich murach gości studentów z zagranicznych uczelni partnerskich. W obecnym roku akademickim z bogatej oferty kształcenia skorzysta łącznie 23 zagranicznych studentów z Firat University (Turcja), Recep Tayyip Erdogan University (Turcja), University of South Bohemia (Czechy), University of Castilla-La Mancha (Hiszpania) i Universidad de Oviedo (Hiszpania).

 • 2018-09-24 Inauguracja roku akademickiego 2018/2019 w EUH-E

  Elbląg. Inauguracja roku akademickiego 2018/2019 w EUH-E

  Już po raz 17. w EUH-E zabrzmi Gaudeamus igitur. W związku z tym Rektor Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej w Elblągu prof. dr Zdzisław Dubiella, zaprasza na Inaugurację roku akademickiego 2018/2019, która odbędzie się 29 września o godz. 10w a uli 215 w siedzibie uczelni przy ul. Lotniczej 2 w Elblągu.

 • 2018-09-03 Studenci z Karlsruhe na elbląskiej uczelni

  Elbląg. Studenci z Karlsruhe na elbląskiej uczelni

  Już po raz trzynasty Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu przez trzy tygodnie organizuje warsztaty informatyczne dla niemieckich studentów z Walter-Eucken-Schule.

 • 2018-07-12 Co dalej z ciepłem w Elblągu?

  Elbląg. Co dalej z ciepłem w Elblągu?

  W poniedziałek 16 lipca o godz. 12 trójmiejski oddział Stowarzyszenia Młodzi dla Polski organizuje panel dyskusyjny pn. „Co dalej z ciepłem?” w Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej.

 • 2018-05-23 20 km na XX-lecie PWSZ

  Elbląg. 20 km na XX-lecie PWSZ

  Już 26 maja rusza Rowerowy Rajd PWSZ w Elblągu. Uczestnicy będą mieli do pokonania około 20 kilometrów symbolizujących 20-lecie uczelni. Cykliści wystartują o godz. 11 z parkingu przy ul. Wojska Polskiego, kolejno przejadą ulicami: Bema, Armii Krajowej, Browarną, Mazurską aż do Nowakowa.

 • 2018-05-22 Uczucia i toleracja w relacjach międzyludzkich

  Elbląg. Uczucia i toleracja w relacjach międzyludzkich

  Wydział Administracji i Nauk Społecznych Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej w Elblągu zaprasza rodziców na bezpłatne warsztaty w ramach kierunku pedagogika pod hasłem „Uczucia i toleracja w relacjach międzyludzkich". Warsztaty odbędą się 27 maja o godz. 10 w siedzibie uczelni przy ul. Lotniczej 2. Wstęp wolny.

 • 2018-05-18 Studenci przejdą ulicami Elbląga

  Elbląg. Studenci przejdą ulicami Elbląga

  W najbliższy wtorek (22 maja) w godz. 12-13 studenci przejdą ulicami Elbląga w ramach pochodu "Turbinalia 2018". Informujemy, że z uwagi na przemarsz studentów na niektórych ulicach miasta mogą wystąpić utrudnienia w ruchu.

 • 2018-05-14 Św. Jan Paweł II inspiracją dla ludzi nauki

  Elbląg. Św. Jan Paweł II inspiracją dla ludzi nauki

  10 maja już po raz trzynasty odbyła się międzyuczelniana konferencja naukowa zatytułowana „Ku rzeczom nowym naszych czasów – inspiracje św. Jana Pawła II dla współczesności”.

To kupisz w pasażu portElu

Fototapety z dmuchawcami
Fototapety z architekturą
Obrazy na alupanelu
Fototapety do salonu
Reklama