Grali w przewadze, wywieźli remis

2020-11-15 13:56

1:1 zremisowała Olimpia Elbląg w wyjazdowym meczu ze Zniczem Pruszków. Obie bramki padły po rzutach karnych. Od 60. minuty żółto-biało-niebiescy grali z przewagą jednego zawodnika, wielokrotnie atakowali bramkę gospodarzy, ale niestety bez efektu.

Ze Zniczem łatwo nie będzie. Transmisja na żywo <em> (aktualizacja) </em>

Ze Zniczem łatwo nie będzie. Transmisja na żywo (aktualizacja)

2020-11-14 06:15

Mecze Olimpii Elbląg ze Zniczem Pruszków nigdy nie należały do łatwych. Podobnie powinno być tym razem, choć żółto-biało-niebiescy są zmotywowani ostatnim dobrym występem na własnym stadionie. Mecz w Pruszkowie w niedzielę o godz. 12, władze Olimpii zorganizowały jednak transmisję wideo na żywo.

Sensacja w Biskupcu. Rezerwy odpadają z pucharu

2020-11-11 17:58

Takiego rozstrzygnięcia meczu rezerw Olimpii Elbląg w III rundzie Wojewódzkiego Pucharu Polski niewiele osób się spodziewało. Żółto-biało-niebiescy przegrali z grającą na co dzień w A klasie Ossą Biskupiec Pomorski.

Jacek Trzeciak: Jestem pełen optymizmu

2020-11-11 12:00

- Jesteśmy w stanie wydostać się ze strefy spadkowej. W mniej optymistycznym scenariuszu, gdybyśmy rundę skończyli „pod kreską”, będziemy mieli bardzo bliski kontakt z grupą drużyn wyżej - mówi Jacek Trzeciak, trener Olimpii Elbląg. Ze szkoleniowcem żółto-biało-niebieskich rozmawiamy o szansach Olimpii na utrzymanie się w II lidze.

Olimpia wygrała, bo tworzyła zespół <em> (komentarze pomeczowe) </em>

Olimpia wygrała, bo tworzyła zespół (komentarze pomeczowe)

2020-11-09 10:11

- Od samego początku mecz odbywał się tak, jak sobie to zaplanowaliśmy – przyznał po meczu z Olimpią Grudziądz trener żółto-biało-niebieskich Jacek Trzeciak. Olimpia – jak już informowaliśmy – odniosła pierwsze zwycięstwo w tym sezonie na własnym stadionie.

Przegrana osłabionych rezerw

2020-11-07 18:17

Rezerwy Olimpii Elbląg nie sprostały Błękitnym Orneta, przegrywając na wyjeździe 0:1. Jedyną bramkę zdobył w 50 minucie Michał Kurywczak.

Trzy punkty wreszcie zostały na A8!

2020-11-07 14:51

Piłkarze Olimpii Elbląg odnieśli w sobotę pierwsze zwycięstwo w tym sezonie na własnym stadionie! Zwycięstwo w pełni zasłużone i przekonujące. Pokonali imienniczkę z Grudziądza 3:1, kontrolując mecz od pierwszej do ostatniej minuty. Zobacz zdjęcia.

Co to był za mecz!

2020-11-04 16:01

Aż siedem bramek padło w wyjazdowym meczu Olimpii Elbląg w Siedlcach. Elblążanie prowadzeni przez nowego trenera Jacka Trzeciaka po emocjonującym spotkaniu przegrali 3:4, pokazując w drugiej połowie, że nie załamuje ich nawet wynik 0:3.

Jacek Trzeciak nowym trenerem Olimpii

2020-11-02 16:47

Pracował w Olimpii Grudziądz, ROW Rybnik czy Polonii Bytom, od dzisiaj (2 listopada) poprowadzi Olimpię Elbląg. 49-letni Jacek Trzeciak został nowym trenerem żółto-biało-niebieskich.

Dariusz Kaczmarczyk: Myślę, że od tego momentu pójdziemy w górę <em>(komentarze pomeczowe)</em>

Dariusz Kaczmarczyk: Myślę, że od tego momentu pójdziemy w górę (komentarze pomeczowe)

2020-10-30 09:00

- Cieszę się bardzo ze zwycięstwa, myślę, że od tego momentu pójdziemy w górę – mówił po meczu z rezerwami Lecha Dariusz Kaczmarczyk, trener Olimpii Elbląg.

Nareszcie! Olimpia wygrywa we Wronkach

2020-10-29 14:54

Dzisiaj we Wronkach mogło się wydawać, że Olimpijczycy wywiozą z Wielkopolski łatwe trzy punkty. Do 70. minuty Olimpijczycy prowadzili z rezerwami Lecha Poznań 2:0, ale w trzy minuty stracili dwie bramki. Gola na wagę zwycięstwa w doliczonym czasie strzelił Janusz Surdykowski. Lech II Poznań - Olimpia Elbląg 2:3.

Jeśli nie teraz, to kiedy...

2020-10-27 13:04

… takie pytanie mogą zadawać sobie kibice elbląskiej Olimpii przed czwartkowym meczem z rezerwami Lecha Poznań. Oba zespoły mają po trzy punkty i zamykają tabelę II ligi. Remis dla obu drużyn będzie oznaczał stratę dwóch punktów.

Dariusz Kaczmarczyk: Dziękuję <em>(komentarze pomeczowe)</em>

Dariusz Kaczmarczyk: Dziękuję (komentarze pomeczowe)

2020-10-26 09:55

- Klub szuka trenera i moja rola się zakończyła. Także dziękuję jeszcze raz zawodnikom – powiedział Dariusz Kaczmarczyk po sobotniej porażce żółto-biało-niebieskich z Górnikiem Polkowice. Żółto-biało-niebiescy przegrali 0:3.

Nadal bez zwycięstwa, trener zrezygnował

2020-10-24 14:49

Kolejnym zespołem, który w tym sezonie pokonał Olimpię Elbląg jest Górnik Polkowice. Dziś goście trzy razy pokonali Bartosza Przybysza i zainkasowali komplet punktów. Olimpia Elbląg - Górnik Polkowice 0:3. Po meczu Dariusz Kaczmarczyk, trener pierwszej drużyny podał się do dymisji. Zobacz zdjęcia

Koronawirus w IV lidze

2020-10-23 15:09

W sobotnim meczu Pisy Barczewo z rezerwami Olimpii Elbląg na razie górą koronawirus. Z powodu wykrycia przypadków koronawirusa w Sportowej Szkole Podstawowej nr 3 i bursie najbliższy mecz żółto-biało-niebieskich został przełożony.

Olimpia podejmuje Górnika

2020-10-23 13:01

Zdobyć punkty w meczu z Górnikiem Polkowice nie będzie łatwo. Sobotni rywal Olimpii Elbląg zajmuje trzecie miejsce w tabeli II ligi i ma najbardziej skuteczny atak w lidze. Mimo to Olimpijczycy nie zamierzają złożyć broni.

Z dużej chmury mały deszcz

2020-10-21 21:24

Paweł Guminiak pozostaje na stanowisku prezesa Olimpii Elbląg. Dzisiejsze Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków wybrało nowy zarząd. Łukasz Konończuk został honorowym prezesem klubu.

Niedosyt. Remis w meczu rezerw

2020-10-18 18:59

Rezerwy Olimpii Elbląg bezbramkowo zremisowały z rezerwami Stomilu Olsztyn - Czujemy niedosyt, powinniśmy ten mecz wygrać – mówił po meczu Karol Przybyła, trener Olimpii II Elbląg. Zobacz zdjęcia z meczu.

Koronawirus w II lidze. Mecz Olimpii przełożony

2020-10-15 15:39

Z powodu wykrycia w drużynie rezerw Lecha Poznań zakażeń koronawirusem Polski Związek Piłki Nożnej zdecydował o przełożeniu meczu 9. kolejki II ligi pomiędzy rezerwami Lecha a elbląską Olimpią. Nowy termin  spotkania nie został jeszcze ustalony.

Marcin Bawolik: Czekamy na kolejny mecz  <em>(komentarze pomeczowe)</em>

Marcin Bawolik: Czekamy na kolejny mecz (komentarze pomeczowe)

2020-10-12 15:37

- Bramka cieszy, dzięki temu czujesz się silniejszy, „dostajesz wiatru w skrzydła”. Teraz nie pozostało nic innego jak strzelać kolejne. Jednak w związku z tym, że mecz przegraliśmy, ta radość jest mniejsza – mówił Marcin Bawolik z Olimpii Elbląg po sobotnim meczu z GKS Katowice. Żółto-biało-niebiescy przegrali 1:2.