UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Zobacz jak tu pisać

W dziale "Teraz ja" oczekujemy na teksty, fotoreportaże i krótkie filmy wideo (także z komórki). Muszą one spełniać kilka podstawowych warunków - powinny dotyczyć regionu elbląskiego, wcześniej nie mogły być publikowane w innym lokalnym medium i osoba, która je przysłała, posiada do nich prawa autorskie. Nadesłane materiały muszą zostać zatwierdzone do publikacji przez redakcję portEl.pl. Każdy z autorów może opublikować nie więcej niż jeden materiał dziennie.
Autorów publikacji w dziale "Teraz ja" chcemy uhonorować poprzez prowadzenie rankingu ocen i oglądalności, który będzie zamieszczany pod każdym materiałem redakcyjnym w tym dziale.
Poza tym autor najwyżej punktowanego w danym tygodniu tekstu, fotoreportażu czy filmu wideo otrzyma nagrodę w wysokości 111,11 złotych. Na punktację składa się ocena Czytelników oraz liczba odsłon i komentarzy. Decyduje liczba punktów o godzinie 24:00 w następną niedzielę po tygodniu, w którym opublikowany został nadesłany materiał. Nagroda przyznawana jest wyłącznie wtedy, gdy dochodzi do rywalizacji przynajmniej między dwoma różnymi autorami. Z kolei autor największej ilości materiałów opublikowanych w poprzednim miesiącu, ale nie mniejszej niż trzy, może liczyć na uhonorowanie kwotą 222,22 złotych. Honoraria wypłacamy nie później niż 60 dni po ich przyznaniu. Nazwisko lub nick autora tygodnia i miesiąca będzie publikowane u dołu rankingu.
Zapraszamy do współpracy! Prosimy o przesyłanie materiałów redakcyjnych na adres redakcja@portel.pl.
 • 2020-02-05 Parking niezgody

  Elbląg. Parking niezgody

  Płatny parking przy szpitalu wojewódzkim działa od 3 lipca 2014 roku i nadal wzbudza wiele kontrowersji - pisze nasz Czytelnik. 

 • 2020-01-24 I co z tą segregacją?

  Elbląg. I co z tą segregacją?

  Z początkiem 2020 roku zmieniły się zasady segregacji odpadów. Od 1 stycznia osobne pojemniki muszą mieć: odpady mieszane, bioodpady, szkło, papier oraz metale i tworzywa sztuczne. Po wejściu nowych przepisów segregacja jest obowiązkowa. Jednak część elblążan nie stosuje się do nowych przepisów. Kto za to odpowie?

 • 2019-12-19 Jacy mieszkańcy, taki jarmark?

  Elbląg. Jacy mieszkańcy, taki jarmark?

  Świąteczne Spotkania Elblążan przeszły do historii. Spacerując po elbląskim jarmarku można było wywnioskować, że ten rodzaj odskoczni od codziennych obowiązków i przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia mógłby przypaść elblążanom do gustu, ale czy na pewno?

 • 2019-11-20 Trzy sekundy do śmierci…

  Elbląg. Trzy sekundy do śmierci…

  Od pewnego czasu władza organizuje tzw. Budżet Obywatelski, ponieważ - mimo że została wybrana przez mieszczan - nie wie, jak im dogodzić. Gdyby miały w nim miejsce jakieś zmiany, to proponuję koniecznie wprowadzić to, co najważniejsze dla bezpieczeństwa elblążan, czyli dodatkową sygnalizację świetlną na skrzyżowanych, tzw. sekundomierze.

 • 2019-04-04 Dzisiejsze sesje Rady Miejskiej nie są takie same jak kiedyś (opinia)

  Elbląg. Dzisiejsze sesje Rady Miejskiej nie są takie same jak kiedyś <em> (opinia) </em>

  Jeszcze do niedawna można było wsłuchiwać się w oracje rajców i, podążając za nowomową, rajczyń chcących przychylić nam, niegdysiejszym wyborcom, nieba. Gdy ktoś upomniał się o ławeczkę wzdłuż trotuaru albo wskazał nową dziurę w chodniku, to od razu na sercu było lżej, bo ktoś na górze i na tym łez padole się o nas troszczy.

 • 2019-02-11 Problem ze światłami na Obrońców Pokoju

  Elbląg. Problem ze światłami na Obrońców Pokoju

  Nasza Czytelniczka opisuje problem źle jej zdaniem funkcjonującej sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu Obrońców Pokoju i Płk. Dąbka. Kto jest odpowiedzialny za przełączanie świateł na czerwone na tym skrzyżowaniu? - pyta Czytelniczka.

 • 2019-01-24 Uczmy się od Kurzej Góry

  Elbląg. Uczmy się od Kurzej Góry

  Szanowny Panie Prezydencie, informuję, że w Kurzętniku koło Nowego Miasta Lubawskiego, 120 km od Elbląga w podobnych warunkach klimatycznych działa stacja narciarska i jest tam rewelacyjnie. Proponuję Panu i pracownikom wyjazd służbowy w to miejsce, by zobaczyć, jak to rewelacyjnie funkcjonuje - pisze jeden z naszych Czytelników. 

okowoko
Okulary korekcyjne GIANFRANCO FERRE
okowoko
okulary korekcyjne Agatha Ruiz de la Prada
Reklama